• ReklamaA1 - eko color 08.11-31.12.2022 Julian

Szukaj

  ReklamaB1 - EcoLine 04.2021-04.2023 Bogumiła

  Drewno

  Wydanie nr: 5(139)/2022

  Artykuły branżowe

  Drewno

  29 dni temu  04.11.2022, ~ Administrator   

  Wodne i rozpuszczalnikowe lakiery wewnętrzne do drewna

  Powstała w laboratoriach badawczych ILVA SILVER POWER to szeroka gama produktów ILVA, która rewolucjonizuje koncepcję wodnych i rozpuszczalnikowych lakierów wewnętrznych do drewna, dzięki innowacyjnemu działaniu dezynfekującemu.

  Lakiery dezynfekujące SILVER POWER zostały zaprojektowane tak, aby każda powierzchnia była bezpieczna bez użycia specjalnych środków dezynfekujących. Specjalna formuła pozwala blokować rozwój bakterii oraz ogranicza ich rozprzestrzenianie o 99%*. Dezynfekujące działanie SILVER POWER jest równomiernie rozprowadzane na całej malowanej powierzchni, którą można w codziennym użytkowaniu czyścić zwykłymi detergentami. 
  Stosowanie środków dezynfekujących jest zbędne; działanie odkażające utrzymuje się w czasie i sprawia, że SILVER POWER jest idealnym rozwiązaniem dla wnętrz, w których higiena jest niezbędnym wymogiem, takich jak kuchnie, łazienki, pokoje dziecięce oraz miejsca publiczne przeznaczone do cateringu i przetwórstwa żywności, jak bary, restauracje czy stołówki. 
  Wykończenia SILVER POWER są dostępne w wersji bezbarwnej, jak i we wszystkich pożądanych kolorach. Produkty te mogą być...

  Treść dostępna tylko dla prenumeratorów

  Jeśli nie masz jeszcze prenumeraty kliknij tutaj i zamów ją już dziś
  Zaloguj lub zarejestruj się, aby przeczytać całość

  Zaloguj się

  Zaloguj się do konta użytkownika.

  GALERIA ZDJĘĆ

  SILVER POWER
  SILVER POWER

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...