• Reklama
  A1 - kabe

Szukaj

  ReklamaB1 - EcoLine 04.2021-05.2024 Bogumiła

  Drewno

  Wydanie nr: 5(139)/2022

  Artykuły branżowe

  Drewno

  ponad rok temu  04.11.2022, ~ Administrator,   Czas czytania 2 minuty

  Wodne i rozpuszczalnikowe lakiery wewnętrzne do drewna

  Powstała w laboratoriach badawczych ILVA SILVER POWER to szeroka gama produktów ILVA, która rewolucjonizuje koncepcję wodnych i rozpuszczalnikowych lakierów wewnętrznych do drewna, dzięki innowacyjnemu działaniu dezynfekującemu.

  Lakiery dezynfekujące SILVER POWER zostały zaprojektowane tak, aby każda powierzchnia była bezpieczna bez użycia specjalnych środków dezynfekujących. Specjalna formuła pozwala blokować rozwój bakterii oraz ogranicza ich rozprzestrzenianie o 99%*. Dezynfekujące działanie SILVER POWER jest równomiernie rozprowadzane na całej malowanej powierzchni, którą można w codziennym użytkowaniu czyścić zwykłymi detergentami. 
  Stosowanie środków dezynfekujących jest zbędne; działanie odkażające utrzymuje się w czasie i sprawia, że SILVER POWER jest idealnym rozwiązaniem dla wnętrz, w których higiena jest niezbędnym wymogiem, takich jak kuchnie, łazienki, pokoje dziecięce oraz miejsca publiczne przeznaczone do cateringu i przetwórstwa żywności, jak bary, restauracje czy stołówki. 

  Wykończenia SILVER POWER są dostępne w wersji bezbarwnej, jak i we wszystkich pożądanych kolorach. Produkty te mogą być aplikowane w każdy możliwy, dostępny na rynku sposób. Gwarantują przy tym doskonałe rezultaty.
  Niezwykła wszechstronność pozwala na tworzenie cykli we wszystkich technologiach (UV, PU, akryl, woda). 
  Wszystkie produkty z gamy SILVER POWER są zgodne z normą EN 71/3 dotyczącą zawartości metali ciężkich. 

  Certyfikowane lakiery do drewna 
  ILVA to włoska marka międzynarodowej Grupy IVM, jednej z największych i najważniejszych w Europie i na świecie, specjalizującej się w lakierach do drewna dystrybuowanych w ponad 100 krajach. 
  Produkty ILVA spełniają wszelkie wymagania dotyczące aplikacji, estetyki i wydajności. Są one poddawane ocenie zgodnie z międzynarodowymi parametrami, zyskując certyfikaty, w których najważniejszym celem jest poszanowanie zdrowia ludzkiego i środowiska. 

  IVM CHEMICALS SP. Z O.O.
  www.ilvalakiery.pl

  GALERIA ZDJĘĆ

  SILVER POWER
  SILVER POWER

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...

  WYDANIE 5(139)/2022

  Reklama
  C1 - Farby dekoracyjne