• ReklamaA1 - silpol v2

Szukaj

  Reklama
  B1 - IGP 02.02-31.12 Julian

  Drewno

  Artykuły branżowe

  Drewno

  Wyroby Lakiernicze

  Lakiernictwo Ciekłe

  ponad rok temu  27.05.2021, ~ Administrator,   Czas czytania 1 minuta

  Nowe lakiery wodorozcieńczalne CETOL EF98xx do elementów zewnętrznych marki Sikkens Wood Coatings wyróżniają się doskonałą przejrzystością i wysoką trwałością.

  Nowe lakiery wodorozcieńczalne CETOL EF98xx do elementów zewnętrznych marki Sikkens Wood Coatings wyróżniają się doskonałą przejrzystością i wysoką trwałością.

  Jeszcze łatwiejsza aplikacja, większa przejrzystość i wyższa trwałość – to wyróżniki nowej serii wodorozcieńczalnych lakierów nawierzchniowych CETOL WF98xx marki Sikkens Wood Coatings.

  Sikkens Wood Coatings – marka należąca do koncernu AkzoNobel – wprowadza na rynek CETOL WF98xx – serię jednoskładnikowych lakierów nawierzchniowych na bazie wody przeznaczonych do powlekania stolarki zewnętrznej: okien, drzwi i paneli ściennych. Nowe produkty wyróżniają się jeszcze łatwiejszą aplikacją, większą przejrzystością i wyższą trwałością, a jednocześnie nadają powlekanym powierzchniom estetyczny wygląd i zabezpieczają je przed brudem. Można nimi lakierować wszystkie gatunki drewna stosowanego na zewnątrz budynków.

  CETOL WF98xx – podobnie jak pozostałe produkty Sikkens – został poddany wnikliwym testom w różnych warunkach atmosferycznych i klimatycznych na terenie Europy, Ameryki Północnej oraz Azji i Pacyfiku. Stanowiąc część programu badań starzenia się powłok pod wpływem warunków atmosferycznych, testy umożliwiają dokładne zdefiniowanie okresu trwałości powłoki w zależności od warunków, na które została wystawiona.

  W skład nowej linii wchodzą m.in. CETOL WF 9810-03-xx, CETOL WF 9810-04-xx, CETOL WF 9810-46-25 i CETOL WF 9830-03-05. Wszystkie dostępne są w kolorach z palety „Joinery Colour Classics” i „Never Ending Impresssions”.

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...