• Reklama
  A1 multichem 21.11-31.01 Julian

Szukaj

  ReklamaB1 - EcoLine 04.2021-04.2023 Bogumiła

  Drewno

  Artykuły branżowe

  Drewno

  Wyroby Lakiernicze

  3 miesiące temu  02.09.2022, ~ Administrator   

  Strona 1 z 2

  Dział Industrial Wood Coatings firmy Sherwin-Williams opublikował swoją coroczną prognozę trendów Colormix na rok 2023: Terra. Przedstawia ona 32 modne kolory bejc i wykończeń opracowane przez ekspertów kolorystycznych z Sherwin-Williams Global Color & Design Center.

  Terra odnosi się do ziemi i przestrzeni mieszkalnych, zawierając kolory bejc inspirowane odcieniami występującymi w naturze, takimi jak grzyby, kora drzew i piasek. Wykończenia są prezentowane w czterech kolekcjach: Biome, Lore, Nexus i Origin, aby wyposażyć projektantów i producentów produktów drewnianych w odpowiednio dobrane rozwiązania, które zaspokoją zapotrzebowanie konsumentów w ciągu najbliższych trzech do siedmiu lat.

  − Luksus wygląda inaczej dla każdego, a my widzimy tę prawdę po wielokroć na rynku drewna przemysłowego − mówi Lauren West, global color and design director, Sherwin-Williams Industrial Wood Coatings. − Konsumenci inwestują w personalizację swoich przestrzeni, a my uważamy za zaszczyt pomóc producentom i projektantom przemysłowym odpowiedzieć na to zapotrzebowanie za pomocą strategicznych i autorskich rozwiązań wykończeniowych.

  Wykończenia Terra zostały określone dzięki koordynacji z ekspertami branżowymi i kolorystycznymi. Dostosowując się do prognozy Colormix dla farb architektonicznych Sherwin-Williams, zespół Global Color & Design Center przekłada trendy na niestandardowe kolory i autorskie wykończenia dla różnych przemysłowych rynków drewna, w tym szafek kuchennych, mebli, produktów budowlanych i podłóg.

  Kolekcje kolorystyczne Terra

  • BIOME

  Zainspirowana regenerującymi się lasami i niezawodnymi minerałami, kolekcja Biome obejmuje organiczne, rzeźbiarskie formy i solidne wykończenia. Powitaj funkcjonalność i zrównoważony rozwój w projektach z wielofunkcyjnymi elementami, które odzyskują wygodne kształty i wykończenia. Lekkie, ciepłe drewno, takie jak sosna, dąb i klon, nabiera szarych odcieni, które naśladują korę drzew i odcienie grzybów.

  • LORE

  Dziedzictwo i staranna renowacja definiują kolekcję Lore. Wysoce rzemieślnicza z nutą vintage, Lore równoważy prostotę i złożoność poprzez gładkie wykończenia i subtelnie bogate słoje. Nasycone wykończenia z charakterem dodają głębi ciasnemu usłojeniu czereśni, olchy i mahoniu.

  • NEXUS

  Ucieleśniając piasek i wysuszony ziemisty teren, kolekcja Nexus jest domem dla holistycznych materiałów i dotykowych neutralności. Matowe wykończenia podkreślają głębię i miękkość znajomych słojów drewna, otwierając drzwi do elastycznych rozwiązań meblowych i mieszkań na otwartej przestrzeni. Doświadczalne wykończenia ciepłego orzecha włoskiego, prostego dębu, niezawodnego jesionu czy wyrazistego wiązu przyczyniają się do powstania adaptowalnych aranżacji.

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...