• ReklamaA1 - silpol v2

Szukaj

  ReklamaB1 - EcoLine 04.2021-12.2024 Bogumiła

  Drewno

  Artykuły branżowe

  Drewno

  Wyroby Lakiernicze

  Lakiernictwo Ciekłe

  5 miesięcy temu  01.02.2024, ~ Administrator,   Czas czytania 2 minuty

  Firma Sherwin-Williams wprowadziła na rynek technologię SHER-WOOD Environmentally Adaptive (EA) Hydroplus, nową rewolucyjną wodorozcieńczalną powłokę do drewna, która może być nakładana w szerokim spektrum warunków środowiskowych bez konieczności dokonywania kompromisów w zakresie wydajności, często kojarzonych z powłokami wodorozcieńczalnymi.

  SHER-WOOD EA Hydroplus to wysokiej jakości, samouszczelniający się, wodorozcieńczalny system akrylowy dostępny zarówno w wykończeniach bezbarwnych, jak i pigmentowanych. Dzięki właściwościom, które konkurują z niektórymi rozpuszczalnikowymi odpowiednikami, zapewnia wyjątkową twardość powłoki i odporność chemiczną, której wymagają lakiernicy. Jest to idealny wybór dla producentów m.in. mebli, którzy poszukują wszechstronnych i niezawodnych powłok o wysokiej wydajności w szerokiej gamie kolorów.

  Dzięki możliwości dostosowania się do szerokiego zakresu warunków środowiskowych, SHER-WOOD EA Hydroplus może pomóc przemysłowym zakładom meblarskim zachować produktywność i wydajność, eliminując ograniczenia zwykle związane z powłokami wodorozcieńczalnymi, a wszystko to przy jednoczesnym uzyskaniu doskonałej jakości wykończenia.

  − Istnieje ogromne zapotrzebowanie na produkt wodorozcieńczalny, który może działać w szerokim zakresie warunków środowiskowych − powiedział Kevin ONeill, dyrektor marketingu Sherwin-Williams Industrial Wood. − Nasi klienci prosili nas o rozwiązanie takie, jak EA Hydroplus – naszym celem było zapewnienie solidnej technologii, która działa tak samo w gorący i zimny dzień, w suchym i wilgotnym środowisku.

  Technologia ta charakteryzuje się wyjątkową zdolnością do zawieszania się w pionowych aplikacjach natryskowych, przy jednoczesnym wykorzystaniu nieodłącznych zalet powłok wodorozcieńczalnych, w tym: niskiej zawartości LZO, produktów, które można przechowywać po użyciu do następnego zadania, łatwiejszego czyszczenia i usuwania odpadów, bezpieczniejszego przechowywania i transportu.

  − EA Hydroplus zmienia zasady gry w zakresie sposobu nakładania powłok wodorozcieńczalnych − powiedział Kevin ONeill, dyrektor ds. marketingu w Sherwin-Williams Industrial Wood. − Osiągnęliśmy pożądaną, stałą wydajność w każdym scenariuszu, w którym testowaliśmy produkt, i przewyższył on inne preparaty podczas nakładania na podłoża.

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...