• Reklama
  A1 - eko color 08.11-31.12.2023 Julian

Szukaj

  Reklama
  B1 - IGP 2024 Julian

  Drewno

  Artykuły branżowe

  Drewno

  miesiąc temu  24.01.2024, ~ Administrator,   Czas czytania 1 minuta

  Świat, w którym żyjemy, jest pełen odcieni, tekstur i kolorów. Jest ciągłym źródłem inspiracji i zachwytu. Dzięki nowej palecie kolorów farb do drewna pod nazwą SAVANNAH firma ICA dała pokaz miłości do natury, kontynuując „uprawianie” ogrodu barw ICA. Tutaj zmysły reagują na różne wrażenia dotykowe i wzrokowe.

  Różne stopnie transparentności, matowości oraz intensywności kolorów lakierów są w stanie sprawić, że powierzchnia przedmiotu ewoluuje, zmieniając jego postrzeganie w celu całkowitego zanurzenia się w samym projekcie.

  SAVANNAH, podobnie jak MAREA, to jedna z palet kolekcji „BALANCE COLORS”. To paleta kolorów, która jest inspirowana naturalnym światem sawanny. Odzwierciedla ona również powierzchnie, tekstury i inne detale charakterystyczne dla krajobrazu sawanny.

  Bawiąc się formą i kształtem możemy wyrazić różne idee, z każdą z nich możemy skojarzyć niuanse kolorystyczne i efekty specjalne, które wyrażają siłę oraz harmonię. Wyraziste i celowe kompozycje barw, przepełnione ruchem, aby stworzyć scenerię i formy, w których dominuje natura. Mikro- i makrodetale, gdzie przestrzenie mogą ewoluować i zmieniać się poprzez wykończenia i kolory.

  Świat Savannah doskonale oddaje najnowsze trendy i dlatego eksperci od kolorów ICA uzupełnili paletę kolorów trzema emaliami z kolekcji Interior Color Trends 2024 przygotowanej przez NCS.

  MAREA: paleta kolorów inspirowana morzem

  MAREA to pierwsza paleta kolorów w stylu Moodboard − pierwsza porcja kolorów z całej kolekcji BALANCE. Firma ICA stworzyła nowe formy ekspresji, mieszając kształty i kolory wraz z różnymi materiałami, tak aby dobrze oddać klimaty morza − jego falowanie, odcienie, ale także różne oblicza na tle innych krajobrazów.

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...