• Reklama
  A1 - eko color 08.11-31.12.2023 Julian

Szukaj

  Reklama
  B1 - konica minolta 18.02.2022-31.03.2023 Bogumiła

  Drewno

  Wydanie nr: 4(144)/2023

  Artykuły branżowe

  Drewno

  25 dni temu  29.08.2023, ~ Administrator,   Czas czytania 3 minuty

  Strona 1 z 2

  Nowa gama produktów na bazie wody o niskiej zawartości lotnych związków organicznych

  Poszanowanie i ochrona środowiska jest podstawą codziennej pracy firmy Kemichal, producenta powłok do drewna, i wszystkich jego przyszłych projektów. Od ponad 60 lat, dzięki nowym technologiom i innowacyjnym surowcom, wytwarza produkty, które są coraz bardziej wydajne i mają coraz mniejszy wpływ na środowisko. Stąd też w ofercie nowa gama produktów wodorozcieńczalnych. 

  Zawsze w centrum działań firmy Kemichal jest ochrona środowiska, dlatego firma założyła własną elektrownię fotowoltaiczną do samodzielnej produkcji czystej energii oraz wybudowała zakład termicznego utleniania lotnych związków ograniczanych w celu zmniejszenia ich emisji do atmosfery. 
  Nowa linia produktów wodorozcieńczalnych do wnętrz została zaprojektowana z myślą o wszystkich zastosowaniach: do cykli malowania ręcznego, przemysłowego i suszenia UV, dla branży meblarskiej i akcesoriów. Przeznaczona do stosowania na różnego rodzaju podłożach: od litego drewna, po forniry, MDF, laminaty, szkło, ceramikę, tworzywa sztuczne, PCV i metal. 
  Produkty te, o wysokich standardach jakościowych i niskiej zawartości lotnych związków organicznych oraz niskiej szkodliwości, gwarantują doskonałe rezultaty malowania, zarówno z funkcjonalnego, jak i estetycznego punktu widzenia. Stanowią optymalny wybór w celu...

  Treść dostępna tylko dla prenumeratorów

  Jeśli nie masz jeszcze prenumeraty kliknij tutaj i zamów ją już dziś
  Zaloguj lub zarejestruj się, aby przeczytać całość

  Zaloguj się

  Zaloguj się do konta użytkownika.

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...