• ReklamaA1 - silpol v2

Szukaj

  Reklama
  B1 - konica minolta 18.02.2022-31.12.2024 Bogumiła

  Drewno

  Artykuły branżowe

  Drewno

  Wyroby Lakiernicze

  Lakiernictwo Ciekłe

  miesiąc temu  26.01.2024, ~ Administrator,   Czas czytania 1 minuta

  Sherwin-Williams prezentuje swoją paletę 2024 Industrial Wood ColorMix jako uzupełnienie opublikowanych w sierpniu ub.r. trendów mieszkaniowych, synchronizując wykończenia drewna z farbami ściennymi w celu stworzenia kompletnej oferty kolorystycznej. Cztery nowe palety − Nature Inspired, Energetic Creativity, Serene Harmony i Dramatic Moods − będą miały wpływ na rozwój produktów i pojawiające się style w branży wykończenia drewna w nadchodzących latach.

  − Nasza nowa kolekcja jest po prostu oszałamiająca i stanowi idealną równowagę dla innych trendów mieszkaniowych − powiedziała Maggie O'Hare, starszy menedżer ds. kolorów i wzornictwa w Sherwin-Williams. − Klienci na rynku drewna przemysłowego chcą wiedzieć, że to, co sprzedają, uzupełni inne wybory projektowe w domach ich klientów.

  Eksperci z Sherwin-Williams DesignHouse w Greensboro w Północnej Karolinie koncentrują się na dostarczaniu najnowocześniejszych wykończeń drewna. Badają trendy i wpływy, które za nimi stoją, a następnie przekładają te informacje na prognozę ColorMix zarówno dla pigmentów, jak i farb oraz bejc.

  − Wykończenie może stworzyć lub zepsuć produkt − niezależnie od tego, czy są to szafki, meble czy jakikolwiek inny element drewniany − więc patrząc na trendy lepiej rozumiemy, co czeka branżę − powiedział ekspert Sherwin-Williams ds. kolorów, materiałów i wykończeń Eric Crosby.

  Zespół w DesignHouse starannie opracował 47 nowych kolorów w tegorocznym ColorMix, aby idealnie pasowały do trendów w ścianach mieszkalnych, jednocześnie dostosowując się do zmieniających się trendów na rynku drewna przemysłowego.

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...