• ReklamaA1 - silpol v2

Szukaj

  Reklama
  B1 - IGP 01.08 - 30.09 Julian

  Drewno

  Artykuły branżowe

  Drewno

  Wyroby Lakiernicze

  6 miesięcy temu  03.03.2021, ~ Administrator   

  Nowa aplikacja mobilna Wood Pro od Axalty ułatwi dobór powłoki do drewna.

  Nowa aplikacja mobilna Wood Pro od Axalty ułatwi dobór powłoki do drewna.

  Axalta uruchamia darmową aplikację mobilną, która ma ułatwić użytkownikom dobór i nakładanie powłok do drewna sygnowanych marką koncernu.

  Aplikacja mobilna Axalta Wood Pro dostępna za darmo w sklepach Apple App (iOS) i Google Play (Android) ma ułatwić klientom firmy rozeznanie się w bogatej ofercie jej produktów w czasach utrudnionego dostępu do tradycyjnych źródeł informacji, takich jak kontakt bezpośredni ze sprzedawcą. Ale nie tylko: będzie tam można znaleźć także informacje o najnowszych trendach kolorystycznych na rynku powłok do drewna, skorzystać z samouczków ułatwiających dobór i aplikację produktu, a także zlokalizować najbliższego dystrybutora.

  Zintegrowana z narzędziem zaawansowana wyszukiwarka produktów umożliwia ich kategoryzowanie m.in. względem branży, regionu geograficznego, technologii (np. lakier konwersyjny, nitrocelulozowy, wodorozcieńczalny) oraz rodzaju powłoki (m.in. bezbarwna, kryjąca, bejca). Informacje w formie danych technicznych, kart produktów czy filmów wideo będzie można łatwo powielać i udostępniać innym użytkownikom.

  – Wood Pro jest nowoczesnym, łatwym w użyciu cyfrowym narzędziem, które pomoże klientom szybko i łatwo znaleźć szczegółowe informacje o produktach oraz dokonać wyboru w oparciu o subiektywne kryteria – wyjaśnia Dave Heflin, wiceprezes ds. przemysłowych powłok płynnych w firmie Axalta. – A to dopiero początek tego, co w niedługim czasie chcemy zaoferować naszym użytkownikom.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

  • 1
   ZADOWOLONY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   POINFORMOWANY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   SMUTNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  do góry strony