• ReklamaA1 - silpol v2

Szukaj

  Reklama
  B1 - IGP 01.08 - 30.09 Julian

  Drewno

  Artykuły branżowe

  Drewno

  Wyroby Lakiernicze

  Lakiernictwo Ciekłe

  6 miesięcy temu  16.03.2021, ~ Administrator   

  Specjaliści od kolorów firmy ICA Group opracowali już farby m.in. do zastosowań na drewno na podstawie kolorów roku ogłoszonych przez ceniony Pantone Color Institute.

  – Praktyczne i solidne jak skała, a zarazem ciepłe i optymistyczne – oto zestawienie kolorów, które daje nam siłę i nadzieję. Czujemy się pozytywnie zachęceni, jest to niezbędne dla naszej wewnętrznej energii – tak o wyborze kolorów Ultimate Grey i Illuminating na rok 2021 mówi Leatrice Eiseman, dyrektor wykonawczy Pantone Color Institute.

  To coś więcej niż tylko trend, to autentyczne przesłanie energii, które firma ICA Group popiera z całym entuzjazmem. Warto pomyśleć o tym, jak zaadoptować te kolory w naszym świecie. Szarość jest powszechnie stosowana w aranżacji wnętrz, a w ostatnich latach staje się coraz bardziej popularną alternatywą dla bieli. W duecie z żółtym, połączone we właściwy sposób i z zachowaniem odpowiednich proporcji, mogą stworzyć wspaniały kontrast oferując nam nowoczesną, bardzo ciekawą kolorystykę.

  Nasze wersje kolorów Ultimate Gray (P62021) oraz Illuminating (P52021) opracowane przez firmę ICA Group czekają już na projekty i realizacje. Są przeznaczone na różne podłoża: do drewna, szkła, pcv, mdf. Jest dostępnych kilka wersji lakierów: supermatowe o wysokich parametrach użytkowych, lakiery w połysku, nasze produkty BIO o bardzo niskiej emisji LZO, opracowane na bazie surowców odnawialnych. Dostępne są wersje transparentne, pigmentowanych, a także o efekcie metalicznym.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

  • 0
   ZADOWOLONY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 1
   POINFORMOWANY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   SMUTNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  do góry strony