• Reklama
  A1 - kabe

Szukaj

  Reklama
  B1 tiger-coating 24.01.2022-24.01.2023 Julian

  Drewno

  Artykuły branżowe

  Drewno

  Wyroby Lakiernicze

  Lakiernictwo Ciekłe

  3 miesiące temu  08.03.2022, ~ Administrator   

  Szeroką gamę bejc wodnych i rozpuszczalnikowych w wielu kolorach przeznaczonych do aplikacji natryskowych i przez zanurzenie oraz patyn umożliwiających uzyskanie różnych efektów oferuje firma KEMICHAL.

  T - seria uniwersalnych półprzezroczystych bejc rozpuszczalnikowych przeznaczonych do barwienia mebli, drzwi, schodów i innych elementów wykonanych z drewna i materiałów drewnopodobnych przeznaczonych do użytku wewnętrznego. Te produkty łączą intensywność i jednorodność wybarwienia, pozwalają uzyskiwać nasycone kolory o wysokim kryciu, ujednolicają barwę i wyrównują̨ usłojenie drewna. Charakteryzują się szybkim czasem schnięcia i trwałością kolorów. Możliwość stosowania bezpośrednio na drewno, a także na lakier podkładowy. Aplikacja natryskiem pneumatycznym, tamponem, poprzez zanurzanie, wcieranie i pędzlem.

  TSC - prosty w użyciu system zawansowanych technologicznie bejc rozpuszczalnikowych do użytku wewnętrznego składający się z mieszaniny past i koncentratów o wysokiej przezroczystości oraz dodatków uszlachetniających. Taka formuła pozwala uzyskać bardzo dobre krycie, jednolity efekt wybarwienia na łączeniach poszczególnych elementów w zakresie tego samego gatunku drewna i jednocześnie uzyskać wyrazisty, nasycony kolor delikatnie uwidaczniając słoje i podkreślając piękno drewna. Produkt przeznaczony dla naniesienia natryskiem pneumatycznym i wcieraniem na różnych gatunkach drewna i materiałach drewnopodobnych. Charakteryzuje się krótkim czasem schnięcia.

  TK - seria uniwersalnych bejc rozpuszczalnikowych na bazie specjalnych koncentratów, dzięki którym można uzyskać żywe, nasycone kolory, jednocześnie zachowując wyrazistą strukturę i efekt naturalnego drewna na malowanej powierzchni. Barwniki charakteryzują się wysoką transparentnością i czystością wybarwień́, doskonałą rozlewnością i jednorodnością wybarwienia (znakomicie barwią pory drewna), bardzo krótkim czas schnięcia i wysoką wydajnością. Bejce te znajduje zastosowanie w produkcji frontów meblowych, krzeseł, drzwi, schodów i innych elementów dekoracyjnych wykonanych z drewna i materiałów drewnopodobnych przeznaczonych do użytku wewnętrznego.

  Patyny rozpuszczalnikowe PAT to produkty przeznaczone do sztucznego postarzania i nadania antycznego wyglądu frezowanych lub rzeźbionych elementów. Zastosowanie tych nowoczesnych, wysokiej jakości materiałów umożliwia wytwarzanie eleganckich i luksusowych wyrobów, jednocześnie dodają uroku wyrafinowanym wnętrzom w klasycznym stylu. Produkty przeznaczone do naniesienia na powierzchnie lakierowane, papier i folię PCV. Znajdują zastosowanie w cyklach wewnętrznych i zewnętrznych. Podkreślają kontrast elementów i fakturę drewna, zwiększają wyrazistość malowanej powierzchni, tworzą wspaniały efekt wizualny.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

  • 1
   ZADOWOLONY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   POINFORMOWANY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   SMUTNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Reklama
  C1 - prenumerata