Szukaj

  Drewno

  Wydanie nr: 6(110)/2017

  Artykuły branżowe

  Drewno

  10 miesięcy temu  18.12.2017, ~ Administrator   

  Strona 1 z 3

  Od wielu lat notujemy w branży drzewnej tendencję do zastępowania produktów rozcieńczalnikowych lakierami wodnymi. Obecnie stosowanie produktów wodnych na rynku polskim jest powszechne. Przyczyna rozpowszechnienia tej technologii tkwi zarówno w wysokiej produktywności, nieustępującej tej opartej na produktach rozcieńczalnikowych, jak i w konieczności dostosowania poziomów emisji LZO do standardów emisyjnych, czyniąc w ten sposób środowisko pracy bardziej przyjaznym zdrowiu. 

  Sektorem podstawowym, do którego ILVA dedykuje produkty wodne, są producenci mebli seryjnych różnorakiego przeznaczenia, gdzie dodatkowo istotny jest aspekt braku emisji ciągłej z elementu polakierowanego. Seryjność produkcji możliwa jest do wykonania dzięki dostosowaniu produktów ILVA do różnorodnych metod aplikacji i zaadaptowanych do różnych metod suszenia.

  Produkty wodne ILVA do natrysku na powierzchnie płaskie

  Metoda natrysku jest najbardziej rozpowszechniona przy uszlachetnianiu powierzchni drewna. Produkty dla niej przygotowane charakteryzują się całą gamą cech istotnych, jak: stabilność lepkości aplikacyjnej, zdolność szlifowania, przejrzystość, zdolność odpowietrzania powłoki czy szybkość schnięcia fizycznego. W tej grupie produktów oferta ILVA obejmuje zarówno lakiery podkładowe, jak i nawierzchniowe oraz wielowarstwowe, tak bezbarwne, jak i pigmentowane.
  W grupie produktów dedykowanych...

  Treść dostępna tylko dla prenumeratorów

  Jeśli nie masz jeszcze prenumeraty kliknij tutaj i zamów ją już dziś
  Zaloguj lub zarejestruj się, aby przeczytać całość

  Zaloguj się

  Zaloguj się do konta użytkownika.

  Poleć innym

  GALERIA ZDJĘĆ

  System doboru koloru ILVA gwarantuje możliwość dobrania lakieru o odpowiedniej barwie zarówno spośród standardowych palet kolorystycznych, jak każdego dowolnego koloru.
  ILVA dedykuje produkty wodne producentom mebli seryjnych różnorakiego przeznaczenia.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

  • 0
   ZADOWOLONY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   POINFORMOWANY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   SMUTNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...

  WYDANIE 6(110)/2017

  do góry strony