• Reklama
  A1 - kabe

Szukaj

  ReklamaB1 - EcoLine 04.2021-05.2024 Bogumiła

  Wydarzenia

  Artykuły branżowe

  Wydarzenia

  Ekologia i Ochrona Zdrowia

  Przygotowanie Powierzchni

  miesiąc temu  16.04.2024, ~ Administrator,   Czas czytania 1 minuta

  Co robisz ze zużytą wodą do płukania? Utylizujesz? Oczyszczasz stosując chemikalia? A co powiesz na automatyczny system oczyszczania ścieków, który sprawi, że zużyta woda do płukania będzie mogła być ponownie wykorzystana w procesie, oszczędzając pieniądze, czas i chemikalia?

  Systemy destylacji próżniowej są dziś najnowocześniejsze. Technologia ta doskonale nadaje się do szerokiej gamy procesów, takich jak: odtłuszczanie, fosforanowanie żelazowe, fosforanowanie cynkowe i nanoceramika. Operator nie tylko osiąga znaczne oszczędności w kosztach utylizacji, ale może również wstępnie przygotowywać powierzchnie bez produkcji ścieków dzięki recyrkulacji destylatu.

  W webinarium firmy H2O, które odbędzie się w najbliższy czwartek, 18 kwietnia, początek o godz. 10, młodszy regionalny kierownik sprzedaży Marcin Dymek dokładnie wyjaśni, jak działa ten proces, wykorzystując rzeczywiste instalacje z obróbki wstępnej powierzchni.

  Chciałbyś uczestniczyć?
  Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na bezpłatne webinarium H2O „Wstępna obróbka powierzchni w centrum uwagi: zalety recyrkulacji wody do płukania”.

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...