• Reklama
  A1 - kabe

Szukaj

  Reklama
  B1 tiger-coating 18.08.2022-24.01.2023 Julian przedłużony do końca 2023

  Wydarzenia

  Wydanie nr: 4(138)/2022

  Artykuły branżowe

  Wydarzenia

  ponad rok temu  06.09.2022, ~ Administrator,   Czas czytania 3 minuty

  Strona 1 z 2

  Targi DREMA 2022 najważniejsze spotkanie branży już we wrześniu

  Maszyny i programy optymalizujące produkcję, energooszczędne technologie, automatyzacja i przemysł 4.0, mechanizacja procesów produkcyjnych, a do tego bogata oferta dla majsterkowiczów i pasjonatów prac w drewnie. Perspektywa najbliższej edycji targów DREMA, które odbędą się od 13 do 16 września, nie pozostawia złudzeń. Po prostu trzeba na nich być. 

  W Europie Środkowowschodniej poznańska wystawa, która odbywa się co roku, nie ma sobie równych. Wymieniana wśród największych i najważniejszych wystaw branżowych od lat jest wizytówką polskiego przemysłu drzewnego i meblarskiego oraz przestrzenią do nawiązywania i podtrzymywania relacji biznesowych. 
  Czterodniowy program targów został tym razem przygotowany tak, by sprostać oczekiwaniom zarówno świata biznesu, jak i amatorów prac w drewnie.
  W poniedziałek, 12 września w hotelu Sheraton, a więc dzień przed oficjalnym otwarciem wystawy, odbędzie się międzynarodowa konferencja KOOPDREW, organizowana przez Polską Izbę Gospodarczą Przemysłu Drzewnego we współpracy z Lasami Państwowymi. 
  DREMA rozpocznie się 13 września o godzinie 10. Zgodnie z tradycją swoje nagrody otrzymają laureaci Złotych Medali oraz wystawcy wyróżnieni statuetką Acanthus Aureus, przyznawaną za najlepsze stoisko. Od pierwszego dnia targów będzie działała pokazowa Fabryka Mebli na Żywo DREMA DZIECIOM, która w tym roku wyprodukuje meble dla dzieci z domów dziecka w Ukrainie. 

  Lista punktów obowiązkowych do odwiedzenia na DREMIE 2022 wydłuża się z każdym dniem. Warto zarezerwować czas na odwiedzenie Strefy Parkietu Stowarzyszenia Parkieciarze Polscy oraz Strefy Wiedzy drewno.pl. Nowe rozwiązania w lakiernictwie, w tym urządzenia, farby, lakiery i kleje, złożą się na Poligon Umiejętności Lakierniczych. Z myślą o majsterkowiczach i pasjonatach prac w drewnie powstanie DREMA HOBBY oraz strefy przygotowane m.in. przez ekipę Narzędzioholików i ITA Tools. W Strefie Czystego Powietrza Magazynu Biomasa będzie można zasięgnąć wiedzy na temat ekologicznych rozwiązań grzewczych oraz aktualnych programów rządowych i unijnych. Na terenie zewnętrznym, oprócz prezentacji maszyn w ruchu, odbędą się pokazy wózków widłowych.
  Drugi dzień targów (14 września) to czas na VII Ogólnopolski Kongres Meblarski organizowany przez Ogólnopolską Izbę Gospodarczą Producentów Mebli oraz międzynarodową konferencję naukową DREWNO-NAUKA-GOSPODARKA, którą przygotowuje Sieć Badawcza Łukasiewicz – Poznański Instytut Technologiczny. 
  15 września odbędzie się EUROPEAN B2B WOOD SUMMIT, na którym właściciele i menedżerowie z Polski, Litwy, Irlandii, Australii czy Szwecji opowiedzą o trendach i wyzwaniach w łańcuchu dostaw, sztucznej inteligencji, ERP i MRP dla zapasów produktów drzewnych i sprzedaży. W kompleksie Garden City już po raz czwarty spotkają się kobiety związane z branżą meblarską.
  Na zakończenie targów poznamy finalistów Mistrzostw Polski we Wbijaniu Gwoździ oraz zwycięzców konkursu „Wyczarowane z drewna”. 
  Profesjonaliści, a więc osoby zawodowo związane z branżą drzewną lub meblarską, mają darmowy wstęp we wszystkie cztery dni targów. Bilety dostępne są na stronie www.drema.pl.  

  GALERIA ZDJĘĆ

  Wizytówka przemysłu drzewnego i meblarskiego
  Wizytówka przemysłu drzewnego i meblarskiego
  Wizytówka przemysłu drzewnego i meblarskiego

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...

  WYDANIE 4(138)/2022

  Reklama
  C1 - Farby dekoracyjne