Szukaj

  Wydarzenia

  Wydanie nr: 4(120)/2019

  Artykuły branżowe

  Wydarzenia

  KALENDARZ

  12 miesięcy temu  21.08.2019, ~ Administrator   

  Miejsce: Arłamów

  Data rozpoczęcia: 04.09.2019

  Data zakończenia: 06.09.2019

  Zapraszamy na Forum Nowoczesnych Technologii Malowania 2019. W dniach 4-6 września spotkamy się w hotelu Arłamów w sercu Bieszczad. Tematem przewodnim tegorocznej konferencji są: chemia, farby oraz urządzenia. Przypominamy, że ilość miejsc jest ograniczona. Nie zwlekaj – zapisz się już dziś!

  Forum Nowoczesnych Technologii Malowania to dwa dni wypełnione merytoryczną wiedzą z zakresu technologii malowania, trzy ścieżki tematyczne i ponad dwudziestu prelegentów. Patronat prasowy objęło m.in. „Lakiernictwo Przemysłowe”.

  FNTM to wyjątkowa konferencja, którą firma EcoLine organizuje od 2018 roku. – W trakcie tego wydarzenia dążymy do utworzenia przestrzeni i atmosfery sprzyjającej zdobywaniu praktycznej wiedzy, wymianie informacji z branży oraz nawiązywaniu nowych kontaktów zawodowych – zachęcają do wzięcia udziału organizatorzy. – Na forum zapraszamy wszystkich zainteresowanych najnowszymi osiągnięciami techniki w dziedzinie malowania.

  FNTM to przede wszystkim:

  Duża dawka wiedzy – w ciągu dwóch dni odbywa się ponad dwadzieścia wykładów prowadzonych przez ekspertów z Polski i zagranicy. Wśród prelegentów znajdują się przedstawiciele renomowanych instytucji naukowo-badawczych, praktycy z lakierni i firm działających w Polsce oraz światowi producenci materiałów i urządzeń do lakierowania proszkowego.

  Ciekawe i aktualne tematy – konferencja podzielona jest na trzy ścieżki tematyczne poświęcone różnym zagadnieniom związanym z technologiami malowania. W ramach każdej ścieżki mogą Państwo wziąć udział w dedykowanych prelekcjach, w trakcie których omawiane są najnowsze innowacje i rozwiązania oraz trendy panujące w branży.

  Miejsce spotkań – forum przyciąga specjalistów i praktyków malowania z całej Polski, a także spoza jej granic. Celem jest stworzenie przestrzeni do wymiany doświadczeń i nawiązywania nowych kontaktów biznesowych. Dlatego w ramach konferencji organizowane są dla uczestników wydarzenia Forum Wymiany Informacji oraz Specjalna Strefa Spotkań, w których będą mieli okazję do indywidualnych spotkań z ekspertami i technologami, a także z innymi przedsiębiorcami działającymi na co dzień w branży malarskiej.

  Wydarzeniu towarzyszy Strefa Prezentacji Firm i Instytucji, czyli przestrzeń wystawowa dla przedsiębiorstw i innych jednostek, w której przedstawiają one swoją ofertę i najnowsze osiągnięcia.

  Szczegóły na https://ecoline.com.pl/.

  Poleć innym

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 5

  • 1
   ZADOWOLONY
  • 1
   ZASKOCZONY
  • 3
   POINFORMOWANY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   SMUTNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  do góry strony