• ReklamaA1 - eko color 08.11-31.12.2022 Julian

Szukaj

  ReklamaB1 - EcoLine 04.2021-04.2023 Bogumiła

  Wydarzenia

  Wydanie nr: 6(122)/2019

  Artykuły branżowe

  Wydarzenia

  ponad rok temu  23.12.2019, ~ Administrator   

  Sporo się działo w Strefie Lakiernictwa Przemysłowego podczas Warsaw Industry Week 2019

  Za nami czwarta edycja bardzo udanych Międzynarodowych Targów Innowacyjnych Rozwiązań Przemysłowych WARSAW INDUSTRY WEEK, które na trzy dni zmieniły Centrum Targowo-Kongresowe Ptak Warsaw Expo w przemysłową stolicę Polski. Dopisali wystawcy i frekwencja gości. Wstępne opinie przedstawicieli branży na temat zakończonej edycji są bardzo pozytywne.

  W dniach 13–15 listopada do Nadarzyna zjechali przedstawiciele różnych segmentów rynku, byliśmy świadkami owocnych spotkań biznesowych, wymiany wiedzy i doświadczeń. Targom towarzyszyło wiele wydarzeń – konferencji, seminariów, warsztatów produktowych, które przyciągnęły uwagę licznych słuchaczy. Bardzo dobrze została oceniona międzynarodowa Konferencja Instrumenty Przemysłu 4.0.

  Strefa Lakiernictwa Przemysłowego

  Targom Warsaw Industry Week towarzyszyło kilka salonów branżowych, w ramach których można było zapoznać się z pełną ofertą wystawców kierowaną do różnych gałęzi przemysłu. Jedną z nich była Strefa Lakiernictwa Przemysłowego, na której wystawcy zaprezentowali rozwiązania z zakresu instalacji i systemów do lakierowania na mokro, malowania proszkowego oraz technologii coil coating, systemów nakładania i pistoletów natryskowych, lakierów ciekłych i proszkowych, farb, mieszanek koloryzujących, instalacji sprężonego powietrza, oczyszczania i obróbki wstępnej.
  Przez trzy dni targów trwało Święto Lakiernika zorganizowane z inicjatywy Stowarzyszenia Lakiernictwa Przemysłowego. Jako współorganizator wydarzenia SLP zaprosiło do wspólnego świętowania i rywalizowania w różnych konkursach, takich jak dobór technologii, struktur i powłok specjalnych czy lakierowanie wirtualne. Ponadto odbyła się prezentacja szkół biorących udział w projektach renowacji lakierniczej. Zwiedzający mogli stanąć do rywalizacji w Grand Prix SLP 2019 na symulatorze Bolid F1 w kategorii SLP, Open, Szkoły.

  Coating Industry Week

  Sukces tegorocznej edycji oraz potrzeby branży lakiernictwa przemysłowego zadecydowały o rozwijaniu strefy lakiernictwa przemysłowego w ramach Coating Industry Week. – Przed firmami związanymi z lakierowaniem przemysłowym stawiane są coraz większe wymagania: wysoka jakość, poprawa wydajności, automatyzacja – są to obecnie jedne z ważniejszych problemów branżowych – podkreśla Paulina Sawicka, Manager Salonu Coating Industry Week. 
  – W odpowiedzi na nie chcemy umożliwić branży pełną prezentację produktów i rozwiązań obejmującą wszystkie etapy lakierowania, takie jak przygotowanie powierzchni, pokrywanie oraz zabezpieczanie. Podczas Coating Industry Week eksperci z branży lakiernictwa przemysłowego będą mogli zaprezentować odpowiedzi na kluczowe potrzeby oraz podzielić się swoimi doświadczeniami i wiedzą.
  Zatem w dniach 3–5 listopada 2020 roku, podczas kolejnej edycji targów, branżowi zwiedzający będą mogli poznać nowoczesne rozwiązania, możliwości dalszego rozwoju i nowych trendów w technologiach lakierniczych.                 

  Redakcja
  redakcja@lakiernictwo.net

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

  • 0
   ZADOWOLONY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   POINFORMOWANY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   SMUTNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...