• Reklama
  A1 - eko color 08.11-31.12.2023 Julian

Szukaj

  ReklamaB1 - EcoLine 04.2021-05.2024 Bogumiła

  Wydarzenia

  Wydanie nr: 1(147)/2024

  Artykuły branżowe

  Wydarzenia

  miesiąc temu  07.03.2024, ~ Administrator,   Czas czytania 1 minuta

  Targi Technologii Antykorozyjnych oraz Ochrony Powierzchni EXPO-SURFACE w marcu 

  Przemysłowa Wiosna, której ważnym elementem są Targi Technologii Antykorozyjnych oraz Ochrony Powierzchni, urosła! Powierzchnia ekspozycji jest o 10 proc. większa od zeszłorocznej. Popularność przemysłowego cyklu odbywającego się w kieleckim ośrodku z pewnością przełoży się na biznesowy sukces targów EXPO-SURFACE.

  Targi EXPO-SURFACE mają szeroki zakres branżowy, który spełnia wszelkie oczekiwania specjalistów z branży ochrony powierzchni. Znajdziemy w nim: technologie oraz urządzenia do nanoszenia powłok ochronnych, sprzęt do czyszczenia i przygotowania powierzchni, specjalistyczne środki chemiczne, urządzenia do lakierowania, emaliowania oraz pokrywania plastikiem, urządzenia do chemicznej 
  i cieplnej obróbki powierzchni, laserowe i plazmowe technologie pokrywania powierzchni, urządzenia do termicznego rozpylania, specjalne systemy obróbki powierzchni, urządzenia pomiarowe, kontrolne oraz aparatura badawcza, ofertę usług, badań oraz instytucji branżowych, materiały kompozytowe oraz propozycje izolacji antykorozyjnych, czyli materiały, produkty i usługi. 

  O merytoryczne uzupełnienie bogatej oferty wystawców EXPO-SURFACE tradycyjnie zadba redakcja „Lakiernictwa Przemysłowego”. Zaplanowane są jak co roku wykłady poruszające najbardziej istotne dla branży tematy oraz pokazy lakiernicze na żywo na różnych systemach do malowania.

  Cykl „Przemysłowa Wiosna”, którego ważnym elementem są targi EXPO-SURFACE, w 2023 roku okazał się absolutną rewelacją, a świadczą o tym nie tylko liczby. Chociaż te oczywiście muszą robić wrażenie − zajęte wszystkie hale kieleckiego ośrodka, niemal 600 wystawców oraz 19 tysięcy zwiedzających. Nie brakowało także bardzo konkretnych biznesowych rozmów. Kolejna okazja na takie spotkania w Targach Kielce od 19 do 22 marca 2024 roku. 

  Zarejestruj się już dziś i pobierz darmową wejściówkę

  Redakcja
  redakcja@lakiernictwo.net

  GALERIA ZDJĘĆ

  To będzie przemysłowy hit
  To będzie przemysłowy hit
  To będzie przemysłowy hit

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...

  WYDANIE 1(147)/2024

  Reklama
  C1 - Farby dekoracyjne