Szukaj

  Wydarzenia

  Wydanie nr: 1(117)/2019

  Wydarzenia i relacje

  Wydarzenia

  ponad rok temu  05.03.2019, ~ Administrator   

  Strona 1 z 2

  Targi PaintExpo w Karlsruhe (Niemcy) zapowiadają się rekordowo

  Zaledwie kilka miesięcy po zakończeniu siódmej edycji wiodących na świecie Targów Technologii Lakiernictwa Przemysłowego, które osiągnęły rekordową liczbę wśród wystawców i odwiedzających, firmowe rezerwacje na stoiska w PaintExpo 2020 zostały już zgłoszone przez 353 firmy z 20 krajów. Obecnie zarezerwowana powierzchnia wystawowa stanowi już ponad 84,3% poziomu osiągniętego podczas ostatniego wydarzenia i wynosi 13 211 metrów kwadratowych. Jest to ważna wskazówka, prognozująca, że ​​nadchodzące PaintExpo znów będzie większe niż kiedykolwiek wcześniej.

  Po raz ósmy, w dniach 21–24 kwietnia 2020 r., PaintExpo zaprezentuje innowacje, zastosowania, technologie przyszłości oraz trendy obejmujące wszystkie aspekty dotyczące lakierowania przemysłowego. Targi przyciągają unikalną na skalę międzynarodową koncentracją firm z sektora obróbki powierzchni. 
  Ponad jedna trzecia odwiedzających przyjechała ostatnio z krajów innych niż Niemcy. Większość odwiedzających przyjechała z konkretnymi zadaniami i projektami. – Uczestniczymy w wielu targach, także w Azji i Ameryce, ale tam, gdzie jakość wystawców i zwiedzających, jakość produktów, a także zasięg jest kluczowy, tam PaintExpo jest światowym liderem. Dlatego ponownie wystawimy się tu w 2020 roku – wyjaśnia Frank Berg z firmy Caldan Service GmbH. 
  Nils A. Reinke z firmy Winterthur Instruments AG w Szwajcarii również ponownie zdecydował się na udział w tym projekcie. – Wystawiamy się na PaintExpo od czasu założenia naszej firmy siedem lat temu – mówi. – Udział w tych targach miał znaczący wpływ na rozwój naszej działalności. Zapewnia nam idealną platformę do prezentacji naszych produktów. Poza tym, dzięki szerokiemu spektrum użytkowników, zyskujemy ogromną dawkę motywacji do dalszego rozwoju naszych produktów. 
  Spojrzenie na listę wystawców, która już na 14 miesięcy przed otwarciem targów jest pełna światowej klasy przedsiębiorstw, sprawia, że ​​powyższe komentarze pokrywają się z ocenami wielu innych firm. 353 firmy pochodzące z 20 krajów już dokonały wiążących rezerwacji dla swoich stoisk na wiodących światowych targach, które odbędą się w 2020 r. Lista obejmuje prawie wszystkich krajowych i międzynarodowych liderów z różnych segmentów rynku technologii obróbki przemysłowej. 
  Jürgen Haussmann, dyrektor zarządzający targów, jest przekonany, że PaintExpo będzie nadal doświadczać silnego wzrostu, jeśli chodzi o liczbę odwiedzających. – Nawet jeśli wymagania i osiągnięcia różnią się w różnych sektorach, wśród różnych użytkowników i krajów – jest to kluczowe wydarzenie dla technologii lakierowania przemysłowego – uważa. 
  Oprócz coraz ostrzejszych wymagań klientów dotyczących jakości, oszczędności i elastyczności, dzisiaj kluczowe jest również bardziej wydajne wykorzystanie materiałów i zasobów, a także zrównoważony rozwój. Dodatkowe kwestie obejmują postępującą cyfryzację i łączenie w sieć procesów produkcyjnych, stosowanie nowych materiałów i ich kombinacji oraz tendencję do indywidualizacji produktów.          

  Poleć innym

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

  • 0
   ZADOWOLONY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 1
   POINFORMOWANY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   SMUTNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  do góry strony