Szukaj

  ReklamaB1 - EcoLine 04.2021-05.2022 Bogumiła

  Wydarzenia

  Wydanie nr: 5(127)/2020

  Artykuły branżowe

  Wydarzenia

  5 miesięcy temu  12.11.2020, ~ Administrator   

  Strona 1 z 2

  Do niedawna nikt nie przypuszczał, że w dobie tak rozwiniętej medycyny gospodarka może znaleźć się w trudnej sytuacji z powodu wirusa. Obyś żył w ciekawych czasach – taką klątwę rzucano w starożytnych Chinach. Te czasy nadeszły. Targi mierzą się z nową rzeczywistością. Na szczęście ze świata docierają coraz bardziej optymistyczne prognozy dla przemysłu. ITM INDUSTRY EUROPE odbędą się w bezpiecznej sanitarnie przestrzeni, a nowatorski program wydarzeń zaskoczy nawet stałych bywalców

  Jesień 2020 będzie czasem szczególnym dla Międzynarodowych Targów Poznańskich. Odmrożenie gospodarki związane jest bezpośrednio z zaangażowaniem podmiotów biznesowych w realizację wydarzeń i projektów targowych. Możliwość prezentacji oferty, spotkań z partnerami oraz merytorycznej wymiany doświadczeń i informacji branżowych wydaje się dziś bardziej cenna niż kiedykolwiek wcześniej. 

  Czas wyzwań i szans

  Tak też ten czas postrzegany jest przez zespół Grupy MTP. Jest on pełen wyzwań, ale i szans.
  – Konieczność tworzenia efektywnych i adekwatnych do sytuacji rozwiązań jest częścią naszej pracy, niezależnie od okoliczności, jakie niesie rzeczywistość – komentuje Filip Bittner, wiceprezes zarządu Grupy MTP. – Jesteśmy w pełni przygotowani na realizację spotkań branży w nowych standardach – bezpiecznych dla wszystkich odwiedzających targi.
  Listopadowa edycja ITM INDUSTRY EUROPE 2020 stanowi odpowiedź na chęć spotkania pod dachem Międzynarodowych Targów Poznańskich podmiotów różnych gałęzi przemysłu. – Wracamy do gry, wierząc, że nic nie zastąpi bezpośrednich spotkań, rozmów i emocji towarzyszących targom – mówi Joanna Kucharska, dyrektor Grupy Produktów MTP. – Tegoroczne targi odbywają się pod hasłem „Przemysł ery cyfrowej”. Trudna sytuacja, z jaką boryka się obecnie światowa gospodarka, wymusza w każdej branży konieczność zmian i implementacji nowoczesnych technologii. Innowacyjnych rozwiązań i wyjątkowej atmosfery jak zwykle nie zabraknie w Poznaniu. 

  Po pierwsze: bezpieczeństwo!

  W trosce o bezpieczeństwo wszystkich wystawców i zwiedzających zostały uruchomione specjalne procedury sanitarne zgodne z aktualnymi rekomendacjami Głównego Inspektoratu Sanitarnego oraz Ministerstwa Zdrowia. Grupa MTP dokłada jednocześnie wszelkiej staranności, by procesy logistyczne związane z wdrażaniem nowych praktyk przebiegały sprawnie. 

  Więcej optymizmu w przemyśle

  Po szoku z powodu pandemii światowy przemysł staje na nogi. Choćby niemiecki eksport wychodzi z koronakryzysu na prostą z wysoką dynamiką wzrostu, niespotykaną od trzydziestu lat. Poprawiają się nastroje polskich przedsiębiorców, rośnie wskaźnik PMI. 
  – Te coraz bardziej pozytywne wieści z branży przemysłowej bardzo nas cieszą – przekonuje Anna Lemańska-Kramer, dyrektor targów ITM INDUSTRY EUROPE. – Program wydarzeń wpisuje się w aktualne potrzeby branży. Wspierają go kluczowe instytucje, organizacje i media z branży przemysłowej. Patronat honorowy nad targami objęło Ministerstwo Rozwoju. Filarem wydarzenia będzie na pewno wachlarz rozwiązań z dziedziny cyfryzacji, automatyzacji i robotyzacji. Wierzymy, że ich wdrażanie pomoże firmom przetrwać gorsze biznesowo czasy.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

  • 1
   ZADOWOLONY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   POINFORMOWANY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   SMUTNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  do góry strony