• ReklamaA1 - silpol v2

Szukaj

  Reklama
  B1 - konica minolta 18.02.2022-31.03.2023 Bogumiła

  Wydarzenia

  Artykuły branżowe

  Wydarzenia

  Przygotowanie Powierzchni

  5 dni temu  18.09.2023, ~ Administrator,   Czas czytania 1 minuta

  Firmy z każdego obszaru produkcji przemysłowej muszą stale poprawiać jakość swoich produktów i efektywność kosztową, jednocześnie zmniejszając zużycie energii i zasobów. Optymalizacja i dostosowanie procesów czyszczenia może wnieść tu znaczący wkład. Parts2clean prezentuje odpowiednie rozwiązania, trendy i know-how. 20. edycja wiodących międzynarodowych targów części przemysłowych i czyszczenia powierzchni odbędzie się w dniach 26-28 września 2023 r. w centrum wystawienniczym w Stuttgarcie w południowych Niemczech.

  Bez względu na to, czy mamy do czynienia z odtłuszczaniem, klasycznym czyszczeniem komponentów, czy też zastosowaniami wymagającymi wysokiej czystości - jakkolwiek zróżnicowane mogą być te zadania - trendy technologiczne i społeczne wprowadzają nowe wymagania w zakresie czyszczenia części. Doprowadziło to do sytuacji, w której wyższe specyfikacje czystości muszą być spełnione praktycznie we wszystkich zastosowaniach czyszczenia, zwłaszcza jeśli chodzi o resztkowe zanieczyszczenia. Aby oferować konkurencyjne produkty w dłuższej perspektywie, czyszczenie musi być również tak ekonomiczne, energooszczędne i zasobooszczędne, jak to tylko możliwe. W coraz większej liczbie przypadków stabilność procesów czyszczenia musi być również możliwa do zweryfikowania.

  Reklama
  Śródtekstowy - xrite 14.09-27.09 Julian
  - Jako wiodąca na świecie platforma informacyjna i zakupowa dla technologii czyszczenia przemysłowego, parts2clean oferuje pomysły, rozwiązania i usługi w zakresie dostosowywania wszystkich etapów związanych z czyszczeniem części i powierzchni, aby spełnić ten zwiększony zestaw wymagań i uczynić je przyszłościowymi - wyjaśnia Christoph Nowak, dyrektor projektu w grupie firm Deutsche Messe. - W tym samym duchu, skuteczny transfer wiedzy w zakresie czyszczenia części, która spełnia te wymagania i jest zarówno bezpieczna dla procesu, jak i zrównoważona, jest głównym celem programu wspierającego na 20. wiodących międzynarodowych targach.

  Pełny program dostępny jest na stronie internetowej www.parts2clean.de/en.

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...