• Reklama
  A1 - eko color 08.11-31.12.2023 Julian

Szukaj

  Reklama
  B1 - emptmeyer 28.05-31.12 Julian

  Wydarzenia

  Wydanie nr: 1(135)/2022

  Artykuły branżowe

  Wydarzenia

  Przygotowanie Powierzchni

  Wyroby Lakiernicze

  Technologie Lakiernicze

  ponad rok temu  02.03.2022, ~ Administrator,   Czas czytania 2 minuty

  EXPO-SURFACE już w kwietniu w Kielcach

  Cykl przemysłowych wystaw spod znaku STOM, którego ważnym ogniwem są Targi Technologii Antykorozyjnych oraz Ochrony Powierzchni EXPO-SURFACE, na stałe wpisany jest w kalendarz specjalistów z wielu gałęzi przemysłu. Już dziś zapraszamy na kolejną edycję tego wydarzenia, które odbywać się będzie od 5 do 7 kwietnia w Kielcach. 

  Popularność wydarzenia spowodowała, że nawet w czasie pandemii w ubiegłym roku wzięło w nim udział 500 wystawców w 7 halach wystawienniczych. Tylko na EXPO-SURFACE zaprezentowało się 60 firm z Polski, Niemiec, Finlandii, Węgier, Grecji czy Turcji. Także wśród gości można było usłyszeć rozmowy prowadzone w wielu językach z całego świata. Przez trzy targowe dni wystawę odwiedziło ponad 10 tysięcy branżowych zwiedzających.
  Targi Technologii Antykorozyjnych oraz Ochrony Powierzchni EXPO-SURFACE to jedno z najważniejszych wydarzeń poświęconych przemysłowi związanemu z ochroną powierzchni w Europie Środkowowschodniej. Mimo że ostatnia pandemiczna edycja targów była skromniejsza niż dotychczas, spotkała się z pozytywnym odbiorem wystawców i zwiedzających. W wydarzeniu wzięli udział poważni rozmówcy z branży z konkretnymi ofertami, co pozwoliło na poszerzenie biznesowych horyzontów i nawiązanie wartościowych kontaktów.

  Targi EXPO-SURFACE mają szeroki zakres branżowy, który może spełnić wszelkie oczekiwania specjalistów z branży ochrony powierzchni. Znajdziemy w nim: technologie oraz urządzenia do nanoszenia powłok ochronnych, sprzęt do czyszczenia i przygotowania powierzchni, specjalistyczne środki chemiczne, urządzenia do lakierowania, emaliowania oraz pokrywania plastikiem, urządzenia do chemicznej i cieplnej obróbki powierzchni, laserowe i plazmowe technologie pokrywania powierzchni, urządzenia do termicznego rozpylania, specjalne systemy obróbki powierzchni, urządzenia pomiarowe, kontrolne oraz aparatura badawcza, ofertę usług, badań oraz instytucji branżowych, materiały kompozytowe oraz propozycje  izolacji antykorozyjnych, czyli materiały, produkty i usługi.
  Targi Technologii Antykorozyjnych oraz Ochrony Powierzchni EXPO-SURFACE razem z pozostałymi elementami przemysłowego cyklu odbywały się zawsze wiosną. Pandemia przytłaczająca nie zdołała odwołać tego wydarzenia. Jedyną zmianą, jaką zaakceptowali zarówno wystawcy, jak i zwiedzający było przeniesienie targów na jesień. Po dwóch latach „Przemysłowej Jesieni” targi EXPO-SURFACE wracają do tradycyjnego, wiosennego terminu. Zatem „Przemysłowa Wiosna” już od 5 do 7 kwietnia 2022 roku. 

  Szczegóły wydarzenia dostępne są na stronie https://www.targikielce.pl/przemyslowa-wiosna/expo-surface

  Redakcja
  redakcja@lakiernictwo.net

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...