• ReklamaA1 - silpol v2

Szukaj

  ReklamaB1 - EcoLine 04.2021-05.2024 Bogumiła

  Wydarzenia

  Artykuły branżowe

  Antykorozja

  Wydarzenia

  Przygotowanie Powierzchni

  Technologie Lakiernicze

  ponad rok temu  29.09.2022, ~ Administrator,   Czas czytania 1 minuta

  Trwają przygotowania do kolejnej, czternastej edycji Targów Technologii Antykorozyjnych oraz Ochrony Powierzchni EXPO-SURFACE w Kielcach, która odbędzie się w marcu przyszłego roku. Po raz pierwszy, na prośbę wielu wystawców, wydarzenie to będzie trwało cztery dni.

  Targi Kielce wsłuchały się w głosy wystawców, którzy uważają, że trzy dni biznesowych rozmów, podpisywania umów, poznawania nowych kontrahentów, to zbyt mało w obliczu pracochłonnych przygotowań do ekspozycji. Dlatego podczas kolejnej Przemysłowej Wiosny, w ramach której odbywają się targi EXPO-SURFACE, wystawa potrwa cztery dni (28-31 marca 2023). Wydarzenie to urosło do rangi dużej europejskiej imprezy branżowej poświęconej ochronie, lakierowaniu i obrabianiu powierzchni, cenionej wśród zwiedzających z kraju i zza granicy.

  Edycję 2022, odbywającą się razem z innymi przemysłowymi wydarzeniami, odwiedziło ponad 10 tys. branżowych zwiedzających. Trudno zatem się dziwić, że satysfakcja wystawców z odbytych rozmów biznesowych była ogromna.

  W opinii ubiegłorocznych wystawców:

  • Bogdan Szarek, Ecoline

  Uczestniczymy w kieleckich targach od początku, jesteśmy obecni co roku. Bardzo cenimy sobie udział w tym wydarzeniu. Zawsze nawiązujemy tu dobre kontakty, które przekładają się później na kontrakty. Pojawiają się nowi klienci, co bardzo nas cieszy. Targi to taki świeży powiew dla firmy.

  • Wojciech Ciura, Romer

  Nie bierzemy udziału w innych targach w Polsce, przyjeżdżamy tylko do Kielc. Tutaj targi wychodzą nam zdecydowanie najlepiej.

  • Piotr Cieślak, Niko

  Wystawiamy się w Kielcach od wielu lat. Zawsze jesteśmy bardzo zadowoleni. Wielu klientów bardzo chce się spotkać. Rozmowy na targach, zwiedzanie stoisk jest dla nich bardzo ważne.

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Reklama
  C1 - Farby dekoracyjne