• ReklamaA1 - silpol v2

Szukaj

  Reklama
  B1 - emptmeyer 01.09-30.11 Julian

  Wydarzenia

  Wydanie nr: 4(138)/2022

  Artykuły branżowe

  Wydarzenia

  ponad rok temu  06.09.2022, ~ Administrator,   Czas czytania 5

  Strona 1 z 3

  O nowoczesnych technologiach lakierowania proszkowego na sympozjum organizowanym przez firmę Surfin 

  Firma Surfin, dystrybutor farb proszkowych i akcesoriów do lakierni, zorganizowała wraz ze swoimi partnerami sympozjum pod nazwą „Lakierowanie proszkowe i nowoczesne technologie”. Spotkanie, odbywające się po raz pierwszy, przebiegało w miłej, kameralnej atmosferze w urokliwie położonym hotelu koło Andrychowa. 

  W sympozjum, którego celem były nie tylko wykłady, podczas których uczestnicy mogli zdobyć solidną dawkę wiedzy, ale i integracja środowiska branży lakierniczej, udział wzięli klienci firmy Surfin. Organizatorom zależało także na wzajemnym poznaniu się technologów z poszczególnych firm oraz przedstawicieli dostawców urządzeń i produktów do lakierni proszkowych. 
  Podczas wystąpień poruszono wiele istotnych kwestii, m.in. tematy związane z myjkami natryskowymi (Serwis-Tech), automatyzacją lakierowania proszkowego (Wagner), doborem odpowiedniej technologii chemicznej obróbki powierzchni do danego podłoża metalowego (Kiesow), niskotemperaturowymi farbami proszkowymi (Sherwin-Williams). 
  Duże zainteresowanie wzbudził także temat o metodologii prognozowania trendów kolorystycznych, który zaprezentowała trendsetterka Sherwin-Williams, Kiki Redhead z USA. Z uczestnikami sympozjum rozmawiała dzięki połączeniu on-line. – Prognozowanie trendów kolorystycznych jest zarówno nauką, jak i sztuką – mówiła. – Podobnie jak projektowanie służy dwóm celom – jednocześnie inspirować i informować. Metodologia obejmuje sześć kroków: zarządzanie trendami, identyfikacja i badanie trendów, analiza trendów, obserwowanie trendów, wykrywanie trendów oraz raportowanie i stosowanie trendów. Bazując na szerokim spektrum źródeł, od wpływów społecznych po analizy danych sprzedażowych, nasza metodologia wydobywa informacje z trwałych globalnych katalizatorów, takich jak: kultura, gospodarka, środowisko i dobre samopoczucie. 

  Następnie Kiki Redhead zaprezentowała przykładowe zestawienia kolorystyczne wraz z ich potencjalnym zastosowaniem, m.in. w przemyśle. 
  Część oficjalną zakończyła uroczysta kolacja. Czas umilało wystąpienie standupera, a chętni mogli spróbować swojego szczęścia w grach hazardowych, oczywiście niczego nie przegrywając. 
  − Dziękuję wszystkim uczestnikom, a zwłaszcza wykładowcom, którzy swoimi wystąpieniami zapewne przyczynili się do poszerzenia wiedzy związanej z szeroko pojętym lakierowaniem proszkowym – podsumował spotkanie Ľuboš Prokop, prezes zarządu firmy Surfin. – To pierwsze zorganizowane przez nas takie spotkanie i zapewne nie ostatnie. Cieszę się, że nasi klienci i partnerzy biznesowi przyjęli nasze zaproszenie i mogliśmy wspólnie bliżej poznać się, wymienić doświadczeniami zawodowymi, zainspirować się różnymi pomysłami, ale i po prostu porozmawiać oraz pobawić się w mniej oficjalnej atmosferze.  

  GALERIA ZDJĘĆ

  Szkolenie i integracja
  Szkolenie i integracja
  Szkolenie i integracja
  Szkolenie i integracja
  Szkolenie i integracja
  Szkolenie i integracja
  Szkolenie i integracja
  Szkolenie i integracja

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...