• ReklamaA1 - silpol v2

Szukaj

  ReklamaB1 - EcoLine 04.2021-05.2024 Bogumiła

  Wydarzenia

  Artykuły branżowe

  Wydarzenia

  Lakiernictwo Proszkowe

  Lakiernictwo Ciekłe

  7 miesięcy temu  19.09.2023, ~ Administrator,   Czas czytania 2 minuty

  Po kilkuletniej przerwie firma WAGNER wraca z organizacją sympozjum „Lakierowanie Proszkowe i Ciekłe”. Osiemnasta edycja odbędzie się w dniach 21–23 lutego 2024 roku w Warszawie.

  W związku ze współczesnym wzajemnym wykorzystywaniem automatyzacji, przetwarzania i wymiany danych oraz nieodłącznego powiązania procesu produkcji z tymi działaniami nasze przedsiębiorstwa nie mogą zostać w tyle. Sympozjum WAGNER będzie doskonałą okazją do przekonania się, że nowe planowanie zasobów, nowe podejście do produkcji, nowe narzędzia do jej optymalizacji są nie tylko efektywne i przynoszą wymierne korzyści, ale są także przyjazne dla użytkownika i proste w obsłudze.

  − Mamy zaszczyt zaprosić Państwa na kolejną edycję wydarzenia organizowanego przez firmę WAGNER SERVICE: 18. Sympozjum Lakierowanie Proszkowe i Ciekłe WAGNER 2024 – mówi Wojciech Wilczek, dyrektor generalny WAGNER-SERVICE. – Tematem przewodnim sympozjum będzie „Optymalizacja i oszczędność energii na drodze do Przemysłu 4.0”. Od kilkunastu lat firma WAGNER z powodzeniem organizuje sympozjum na tematy lakierowania proszkowego i ciekłego, które jest największym wydarzeniem branżowym w Europie. W ostatnich latach byliśmy zmuszeni odwołać planowane wydarzenia, jednak teraz mamy zaszczyt ogłosić powrót sympozjum w 2024 roku.

  Poprzednia edycja cieszyła się ogromnym zainteresowaniem. Udział w niej wzięło ponad 600 osób z 215 firm. Organizowane sympozjum będzie kontynuacją tego sukcesu, zapewniając uczestnikom dostęp do praktycznej wiedzy na temat najnowszych technologii, trendów, rozwiązań oraz wymiany doświadczeń w dziedzinie lakierowania.

  Podczas sympozjum odbędą się prelekcje w dwóch blokach tematycznych: „Lakierowanie proszkowe” oraz „Lakierowanie ciekłe”. Wybitni eksperci z branży podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem.

  18. edycja sympozjum odbędzie się w terminie 21−23 lutego 2024 roku w hotelu Double Tree by Hilton**** w Warszawie, przy ulicy Skalnicowej 21. Ten wyjątkowy hotel zapewni uczestnikom komfortowe i eleganckie otoczenie oraz doskonałą obsługę.

  − Jesteśmy świadomi, że informacje dotyczące rejestracji i uczestnictwa są niezwykle istotne – dodaje Karina Leszczyńska z firmy WAGNER-SERVICE. − Na bieżąco będziemy Państwa informować o najważniejszych kwestiach z tym związanych. Szczegóły już wkrótce.

  Dodatkowe informacje uzyskasz pod adresem: k.leszczynska@wagner-polska.com.pl oraz sympozjum@wagner-polska.com.pl

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Reklama
  C1 - Farby dekoracyjne