Szukaj

  Wydarzenia

  Wydanie nr: 5(121)/2019

  Artykuły branżowe

  Wydarzenia

  10 miesięcy temu  08.10.2019, ~ Administrator   

  Zapraszamy już dziś na targi Warsaw Industry Week do wspólnego świętowania 20-lecia

  Zapraszamy już dziś na targi Warsaw Industry Week do wspólnego świętowania 20-lecia "Lakiernictwa Przemysłowego".

  Targi Warsaw Industry Week – Salon Lakiernictwa Przemysłowego już w listopadzie

  W Międzynarodowym Centrum Targowo-Kongresowym Ptak Warsaw Expo (Nadarzyn, koło Warszawy) w dn. 13–15 listopada 2019 roku odbędzie się czwarta edycja Międzynarodowych Targów Innowacyjnych Rozwiązań Przemysłowych Warsaw Industry Week. W tym roku na ponad 40 000 mkw. powierzchni swoje innowacje dla branży przemysłowej zaprezentuje ponad 400 wystawców.

  Warsaw Industry Week to przede wszystkim impreza o charakterze kontraktacyjnym, skierowana do przedstawicieli biznesu. Podczas targów prezentują się najmocniejsze gałęzie branży przemysłowej. Jedną z głównych stref branżowych będzie Strefa Lakiernictwa Przemysłowego, na której wystawcy zaprezentują rozwiązania z zakresu instalacji i systemów do lakierowania na mokro, malowania proszkowego oraz technologii coil coating, pistoletów natryskowych, pomp lakierniczych, farb oraz lakierów ciekłych i proszkowych, mieszanek koloryzujących, instalacji sprężonego powietrza, oczyszczania i obróbki wstępnej.
  W specjalnej strefie Stowarzyszenie Lakiernictwa Przemysłowego organizuje Święto Lakiernika, które potrwa trzy dni. Organizatorzy zapraszają branżę lakierniczą do wspólnego świętowania i rywalizowania w różnych konkursach, jak dobór technologii, struktur i powłok specjalnych, lakierowanie wirtualne i rzeczywiste. Ponadto odbędzie się prezentacja szkół biorących udział w projektach renowacji lakierniczej armaty wojskowej czy samolotu AN-2, który powrócił już z lotu do Tokio. Zapraszamy również do rywalizacji w Grand Prix SLP 2019 na symulatorze Bolid F1 w kategorii  SLP, OPEN, Szkoły. W specjalnej strefie będziemy mieli zaszczyt gościć ludzi ze świata motoryzacji: rajdowca Macieja Wisławskiego lub kierowcę rajdowego Łukasza Byśkiniewicza (ustalenia trwają), komentatorów podczas trwania Grand Prix F1 SLP 2019.
  Głównym pomysłodawcą i inicjatorem tego projektu są członkowie Stowarzyszenia Lakiernictwa Przemysłowego: – Pomysł zrodził się z chęci propagowania wiedzy na temat branży lakierniczej, szkolenia i przekazywania wiedzy technologicznej – wyjaśniają. – Lakiernie obecne są w każdej branży, czy to samochodowej, rolniczej, meblarskiej czy AGD. Idea Przemysłu 4.0 dociera do coraz większej liczby lakierni, gdzie następuje integracja procesu lakierowania z produkcją. W tym pędzie widzimy ogromną potrzebę wspierania edukacji młodych inżynierów, mechatroników i automatyków, którzy byliby zawodowo przygotowani do pracy na w pełni zautomatyzowanych liniach i urządzeniach, dlatego zapraszamy do udziału w wydarzeniu szkoły branżowe, z którymi ściśle współpracujemy. 
  Swoje święto obchodzić będzie także nasza redakcja. Czasopismo „Lakiernictwo Przemysłowe” świętuje bowiem 20-lecie istnienia. Zapraszamy na nasze stoisko na tradycyjną lampkę szampana. 
  Zapraszamy do odebrania bezpłatnego biletu: https://industryweek.pl/rejestracja      

  Redakcja
  redakcja@lakiernictwo.net

  Poleć innym

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

  • 0
   ZADOWOLONY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 1
   POINFORMOWANY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   SMUTNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  do góry strony