• Reklama
  A1 - kabe

Szukaj

  Reklama
  B1 - IGP 2024 Julian

  Wydarzenia

  Artykuły branżowe

  Wydarzenia

  Przygotowanie Powierzchni

  10 miesięcy temu  02.08.2023, ~ Administrator,   Czas czytania 1 minuta

  Firma SurTec, globalny producent specjalistycznych chemikaliów i rozwiązań do obróbki powierzchni, przejął TF Chemical srl, renomowanego dostawcę chemikaliów znanego z najnowocześniejszej jakości produktów i usług dostosowanych do indywidualnych potrzeb. To strategiczne posunięcie wzmocni pozycję SurTec na rynku włoskim i jeszcze bardziej zwiększy jego zdolność do dostarczania innowacyjnych rozwiązań klientom na całym świecie.

  TF Chemical zbudowała solidną reputację dzięki opracowywaniu wysokiej jakości chemikaliów procesowych stosowanych głównie do obróbki powierzchni w przemyśle sanitarnym. Przejmując TF Chemical, SurTec zyskuje dostęp do szerszego portfolio zaawansowanych formuł, zastrzeżonych technologii i wysoko wykwalifikowanej siły roboczej. Przejęcie to doskonale wpisuje się w strategię rozwoju SurTec, która koncentruje się na poszerzaniu oferty produktów i rozszerzaniu zasięgu geograficznego.

  − Cieszymy się, że możemy ogłosić przejęcie TF Chemical − powiedział dr Fulvio Lamberti, dyrektor finansowy SurTec. − Ich doświadczenie i linia produktów doskonale uzupełniają nasze obecne możliwości i pozwolą nam zapewnić jeszcze szerszy zakres rozwiązań dla naszych klientów. To strategiczne posunięcie wzmacnia naszą pozycję rynkową i wspiera nasze zaangażowanie w dostarczanie wysokowydajnych rozwiązań chemicznych do zastosowań związanych z obróbką powierzchni.

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...