• ReklamaA1 - silpol v2

Szukaj

  Reklama
  B1 - emptmeyer 28.05-31.12 Julian

  Wydarzenia

  Artykuły branżowe

  Wydarzenia

  Przygotowanie Powierzchni

  5 miesięcy temu  05.01.2024, ~ Administrator,   Czas czytania 1 minuta

  Firma specjalizująca się w chemicznych rozwiązaniach do wykańczania powierzchni SurTec przejęła niedawno Aluservice z siedzibą we Włoszech, aby oferować swoje produkty na rynku globalnym, a także umiędzynarodowić działalność. Aluservice zajmuje się badaniami, rozwojem i dystrybucją specjalistycznych produktów chemicznych do obróbki powierzchni aluminium, cynku, stali i stopów żelaza.

  Szeroki asortyment firmy Aluservice obejmuje produkty do anodowania aluminium, procesów powlekania aluminium, galwanizacji metali żelaznych i powlekania innych metali.

  − Po 40 latach udanej działalności zdaliśmy sobie sprawę, że potrzebujemy środków finansowych dostępnych tylko dla dużych międzynarodowych grup, aby zapewnić ciągłość i dalszy rozwój − powiedział Raffaele Cadorna, dyrektor zarządzający Aluservice. − Cieszymy się, że staliśmy się częścią SurTec Group i z entuzjazmem czekamy na nowe wyzwania, które przed nami stoją

  − Przejęcie Aluservice jest kolejnym krokiem w naszej strategii dla włoskiego rynku obróbki powierzchni metalowych − dodał Fulvio Lamberti, dyrektor finansowy SurTec Group. − Cieszymy się, że możemy połączyć siły z graczem o wysokiej reputacji na rynku, a tym samym jeszcze bardziej zwiększyć wartość dostarczaną naszym klientom.

  Firma SurTec widzi duży potencjał do silnego rozwoju działalności poza Włochami dzięki doskonałemu know-how i portfolio produktów Aluservice.

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...