• Reklama
  A1 - kabe

Szukaj

  Reklama
  B1 tiger-coating 18.08.2022-24.01.2023 Julian przedłużony do końca 2023

  Wydarzenia

  Wydanie nr: 4(138)/2022

  Artykuły branżowe

  Wydarzenia

  ponad rok temu  06.09.2022, ~ Administrator,   Czas czytania 2 minuty

  Kolejne Forum Nowoczesnych Technologii Malowania przed nami (12−14 października)

  Forum NTM, organizowane przez firmę Ecoline, to nie tylko światowi producenci materiałów i urządzeń do lakierowania proszkowego, ale przede wszystkim spotkanie wiodących i technologicznie zaawansowanych firm. Forum to również idealna okazja do nawiązania nowych relacji biznesowych. Już dziś zarezerwuj miejsce na tym dorocznym wydarzeniu. 

  Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut Inżynierii Materiałów Polimerowych i Barwników kolejny raz objęła patronatem naukowym nasze wydarzenie. Instytut od lat ściśle współpracuje z przemysłem i biznesem, świadcząc najwyższej jakości usługi, zarówno dla dużych, średnich, jak i małych przedsiębiorstw. 
  Przeznaczona głównie dla sektora lakierniczego branżowa platforma o tematyce przemysłowej obróbki powierzchniowej – portal „Lakiernictwo.net” oraz dwumiesięcznik „Lakiernictwo Przemysłowe” od samego początku obejmują patronat medialny nad tą wyjątkową konferencją.
  Konferencja organizowana przez firmę Ecoline postrzegana jest jako wydarzenie bardzo znaczące w branży malowania proszkowego. Interesująco zapowiadają się tematy referatów z udziałem przedstawicieli środowisk branżowych i naukowych. Dwa dni wypełnione merytoryczną wiedzą z zakresu technologii malowania pod hasłem „Najwyższa jakość usług receptą na trudne czasy”. W gronie prelegentów są m.in.: Aluron Systemy Aluminiowe, Alufinish Polska, BASF Chemetall, Ecoline, GSI SLV Polska, MJC, Politechnika Rzeszowska, Poltech Engineering, Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut Inżynierii Materiałów Polimerowych i Barwników. 

  Mam ogromną przyjemność zaprosić do uczestnictwa w kolejnej już, czwartej edycji Forum Nowoczesnych Technologii Malowania, które ponownie odbędzie się w Arłamowie, u wrót Bieszczad, w dniach 12−14 października 2022 r. W branży lakierniczej bardzo ważną kwestią jest możliwość nawiązania współpracy między dostawcami farb, chemii do przygotowania podłoża, dostawcami lakierni, urządzeń do lakierowania, firmami zajmującymi się malowaniem proszkowym, jak również środowiskiem naukowym zajmującym się badaniami i rozwojem technologii w zakresie wyrobów lakierowych, farb i żywic. Dlatego podczas Forum NTM stworzyliśmy możliwość wymiany doświadczeń i kontaktów, organizując tzw. Strefę Wystawców oraz Specjalną Strefę Spotkań. 


  Piotr Potocki
  prezes Ecoline

  O czym będziemy mówić na Forum?

  Trendy w farbach proszkowych; NCS jak działa, jak czytać paletę?; nowe superodporne produkty Qualicoat Class2; technologie przygotowania powierzchni na wysokim poziomie jakościowym; wymagania korozyjne aluminium oraz stali; proces malowania w jakości w zgodzie z procedurą; koszty jakości − ekonomia w lakierniach; wymagania, normy, personel, kompetencje; nowoczesne i przyjazne środowisku produkty i innowacyjne procesy; dwie operacje w jednym przejściu − rewolucyjny preparat odtłuszczający śrut i detale czyszczone w obróbce strumieniowo-ściernej; biznes oparty o jakość − pozyskiwanie finansowania. 
  Atmosfera hotelu Arłamów położonego w sercu Bieszczad sprzyja nie tylko zdobywaniu wiedzy, ale i wypoczynkowi. Organizatorzy zapewniają także dodatkowe atrakcje. Podczas kolacji biesiadnej w karczmie wystąpi Piotr Cyrwus.

  Liczba miejsc jest ograniczona. Zgłoś udział już dziś i zostań uczestnikiem tego branżowego wydarzenia.

  Szczegóły uczestnictwa: marketing@ecoline.com.pl lub na https://ecoline.com.pl/oferta/szkolenia/forum/

  Redakcja
  redakcja@lakiernictwo.net

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...