• ReklamaA1 - eko color 08.11-31.12.2022 Julian

Szukaj

  Reklama
  B1 - IGP 01.10 - 31.12 Julian

  Wydarzenia

  Wydanie nr: 2(124)/2020

  Artykuły branżowe

  Wydarzenia

  ponad rok temu  14.04.2020, ~ Administrator   

  Lakiernia Roku i Przyjaciel SLP 2019

  W dniu 21 lutego 2020 roku w hotelu Zielona Weranda w Wieluniu odbyło się podsumowanie konkursów ogłoszonych przez Stowarzyszenie Lakiernictwa Przemysłowego: Lakiernia Roku 2019 oraz Przyjaciel SLP. Jest też pewna symbolika, iż podsumowanie pierwszego konkursu SLP odbyło się w Wieluniu, kolebce producentów urządzeń lakierniczych. 

  Nasze logo przewodnie tego konkursu jest opracowane na podstawie zdjęcia „Czarna dziura”, które znakomicie ilustruje nasz kolorowy świat lakierni, a w środku niepokojąca czarna dziura, co można tłumaczyć, że musimy pracować, aby nasze lakiernie były bardziej ekologiczne i zrównoważone, a dziura musi być mniejsza. Autorem tej pracy fotograficznej jest Gabriel Wyględacz, szef Radia Ziemi Wieluńskiej. Bardzo dziękujemy za udostępnienie bezpłatnie praw autorskich do wykorzystania zdjęcia na potrzeby naszego konkursu SLP.
  Pierwsza edycja konkursu Lakiernia Roku miała podkreślić wyzwania i sukces inwestorów, pokazać profesjonalizm zespołów zarządzających i obsługujących lakiernię oraz renomę lakierni na wymagającym polskim rynku. Oczywiście taki konkurs jest również doskonałą okazją do porównania się z innymi lakierniami, poznania najlepszych rozwiązań w technologii, innowacji czy zrównoważonego rozwoju. Konkurs był dostępny dla lakierni realizujących zlecenia na potrzeby wewnętrzne firm, jak również lakierni zewnętrznych usługowych i kooperacyjnych działających w Polsce. Podsumowanie było również okazją do spotkania przedstawicieli branży lakierniczej europejskich i światowych, użytkowników i dostawców. 
  Wręczenie statuetek odbyło się podczas uroczystej Gali Lakiernia Roku 2019 i Przyjaciel SLP okraszonej pięknym występem muzyków operowych z Polski i Włoch. 

  Przyjaciel Stowarzyszenia Lakiernictwo Przemysłowego

  Konkurs Przyjaciel SLP został zainicjowany, aby móc podziękować wszystkim tym, którzy wspomagają działalność Stowarzyszenia Lakiernictwa Przemysłowego. Jest ono całkowicie społeczne i dzięki pasji członków i przyjaciół funkcjonuje na rynku. Celem statuetki „Przyjaciel SLP”, przyznawanej przez Stowarzyszenie Lakiernictwa Przemysłowego, jest promowanie w środowisku lakiernictwa przemysłowego nowych pomysłów i rozwiązań. Jest to też forma uhonorowania każdej osoby oraz organizacji wspomagającej, która ma rzeczywisty wpływ na rozwój zarówno Stowarzyszenia Lakiernictwa Przemysłowego, jak i całej branży. Główne zadanie to podkreślenie dokonań i uznanie zasług przyjaciół w promocji branży lakiernictwa przemysłowego w życiu codziennym. Oczywiście nasza statuetka ma zachęcić do czynnego udziału w rozwoju branży zarówno w strukturach Stowarzyszenia Lakiernictwa Przemysłowego, jak i osób poza SLP. 
  Uroczystość była okazją do wspólnej zabawy. Odbył się też pierwszy bal lakierników.         

  Stowarzyszenie Lakiernictwa Przemysłowego zaprasza do grona wszystkich chętnych specjalistów, lakiernie i dostawców, aby jednoczyć branżę lakierniczą. 

  Stowarzyszenie Lakiernictwa Przemysłowego slp.expert/pl

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

  • 1
   ZADOWOLONY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   POINFORMOWANY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   SMUTNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...

  WYDANIE 2(124)/2020

  Reklama
  C1 - prenumerata