• ReklamaA1 - silpol v2

Szukaj

  Reklama
  B1 - emptmeyer 28.05-31.12 Julian

  Wydarzenia

  Wydanie nr: 4(102)/2016

  Wydarzenia i relacje

  Wydarzenia

  ponad rok temu  22.08.2016, ~ Administrator,   Czas czytania 3 minuty

  14. Międzynarodowe Targi Przemysłowych Technik Czyszczących parts2clean, które odbyły się w Niemczech, przyciągnęły w tym roku ponad 7400 zwiedzających. Ta liczba częściowo wzięła się z nałożenia się na siebie gości odwiedzających odbywające się równolegle w Stuttgarckim Centrum Wystawienniczym Międzynarodowe Targi Obróbki Powierzchniowej i Lakierowania O&S.

  Ale to nie tylko liczba zwiedzających, którym 230 wystawców z 16 krajów mogło pokazać najlepsze technologie obróbki, świadczy o renomie tego wydarzenia. Aż 99 procent odwiedzających stanowili specjaliści z branży, a około 85 procent z nich było w zastępstwie osób odpowiedzialnych za podejmowanie decyzji inwestycyjnych w swojej organizacji albo miało na nie wpływ. 33 procent odwiedzających wskazywało, że przybyli na targi z mocnym zamiarem podjęcia inwestycji kapitałowych. – Duża frekwencja odwiedzających targi cementuje kluczową rolę parts2clean jako światowej platformy służącej rozwojowi nowych przedsiębiorstw w branży technologii przemysłowego mycia części – powiedział Olaf Daebler, dyrektor odpowiedzialny za parts2clean w Deutsche Messe AG.
  Sześćdziesiąt pięć procent odwiedzających targi pochodziło z krajów Unii Europejskiej, 25 procent było z innych krajów europejskich, a około 10 procent przybyło z Azji i USA. Największą grupę odwiedzających stanowili goście czterech państw: Niemiec, Szwajcarii, Austrii i Włoch. Zebrane dane statystyczne pokazują również, że najbardziej reprezentatywnym gronem gości byli inżynierowie i technicy z zakładów mechanicznych, przemysłu motoryzacyjnego, technologii i obróbki powierzchni metali.

  Ogólny nastrój wśród wystawców na zakończenie trzydniowych targów był bardzo zadowalający. – To były jedne z najlepszych targów, w których uczestniczyłem od dłuższego czasu – poinformował Christian Härtel z firmy Zippel GmbH. – Podczas przygotowań do targów służba prasowa organizatora wykorzystana została do sprofilowania naszego nowego zakładu czyszczącego. Zwiększyło to frekwencję odwiedzających na naszym stoisku. Tak bardzo, że w rzeczywistości wszyscy pracownicy byli stale zajęci rozmowami i spotkaniami. Spotkaliśmy gości z różnych branż. Mieszanka krajów także była bardzo różnorodna i obejmowała Włochy, Francję, Japonię, Chiny, Indie i Szwecję. Wrócimy tu w 2017 roku.
  parts2clean 2016 były także udane dla ECOCLEAN GmbH.
  – Byliśmy zaskoczeni ze spotkania dużej liczby klientów realizujących projekty inwestycyjne, którzy byli chętni do sfinalizowania swoich decyzji inwestycyjnych – mówi Rainer Straub. – Stanęliśmy również przed kilkoma bardzo obiecującymi nowymi wyzwaniami, co bez wątpienia wynika po części z nowych, zaprezentowanych przez nas systemów. Poza tym, zaangażowaliśmy się w owocny dialog z przedstawicielami przedsiębiorców z różnych krajów azjatyckich, w tym z Indii i Japonii.

  Kolejnym przedsiębiorstwem, które powróci w 2017 roku jest Sita Messtechnik GmbH. – W tym roku mieliśmy większe stoisko i mam przyjemność powiedzieć, że prawie na okrągło cały nasz personel zajęty był rozmową z odwiedzającymi – cieszy się Sandra Wensch. – Poznaliśmy wielu nowych, potencjalnych klientów. Nasi klienci pochodzą głównie z branży samochodowej, obróbki metali i galwanizacji. Większość spotkanych odwiedzających pochodziło z Niemiec, Austrii i Szwajcarii, choć jedna trzecia ogółu pochodziła spoza krajów niemieckojęzycznych. parts2clean jest głównym wydarzeniem w naszym kalendarzu targowym, więc na pewno wrócimy w 2017 roku.  
         
  Doris Schulz
  Doris.schulz@pressetextschulz.de   


        
   

  Tagi: parts2clean,

  GALERIA ZDJĘĆ

  Przemysłowe techniki czyszczące
  Przemysłowe techniki czyszczące

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...