• ReklamaA1 - silpol v2

Szukaj

  Reklama
  B1 - konica minolta 18.02.2022-31.12.2024 Bogumiła

  Wydarzenia

  Wydanie nr: 2(136)/2022

  Artykuły branżowe

  Wydarzenia

  ponad rok temu  13.05.2022, ~ Administrator,   Czas czytania 2 minuty

  Wykłady z obróbki powierzchni i pokazy lakiernicze po raz pierwszy na targach w Kielcach 

  250 pracujących maszyn, zapełnione wszystkie siedem hal kieleckiego ośrodka, 500 wystawców, ponad 10 tysięcy branżowych zwiedzających − jednak nie tylko te liczby robią wrażenie w podsumowaniu przemysłowego cyklu Targów Kielce.

  Przemysłowa Wiosna” przyzwyczaiła swoich odbiorców do dużej liczby zwiedzających, oscylującej wokół 10 tysięcy, podobną odnotowano chociażby jesienią, warto jednak zaznaczyć, że poprzednia edycja cyklu odbywała się razem z targami METAL i odwiedziło ją więcej uczniów szkół technicznych. Tegoroczne targi zgromadziły zatem więcej branżowych zwiedzających nastawionych na biznesowe, konkretne rozmowy.
  Targom Technologii Antykorozyjnych oraz Ochrony Powierzchni EXPO-SURFACE w ramach „Przemysłowej Wiosny” towarzyszyło wiele wydarzeń zorganizowanych przez redakcję „Lakiernictwa Przemysłowego”. W drugim dniu odbyły się bezpłatne wykłady zaprezentowane przez branżowych ekspertów: „Bioreaktory w walce o czyste powietrze – oczyszczanie powietrza z LZO i odorów w Kompaktowych Bioreaktorach Trójfazowych” czy „Nadzór nad procesami antykorozji – wymagania w zakresie kompetencji firm i personelu”, a także „Utwardzanie powłok w niskiej temperaturze” i „Chemiczna obróbka powierzchni – fakty i mity”.

  Po raz pierwszy w Kielcach, każdego dnia targów, można było na pokazach lakierniczych współorganizowanych przez naszą redakcję, nie tylko podpatrywać technologów podczas ich pracy czy obejrzeć maszyny i urządzenia w ruchu (kabina i aplikacje do malowania proszkowego, aplikacje ciekłe, ściana lakiernicza, piec lakierniczy, stół szlifierski, śrutownice i inne urządzenia lakiernicze), ale chętni mogli spróbować swoich sił w malowaniu przemysłowym. 
  Niemal wszyscy wystawcy zgodnie podkreślali, że właśnie możliwość zaprezentowania swojej oferty „na żywo” jest dla nich najważniejszą zaletą spotkania targowego. Tegoroczna „Przemysłowa Wiosna” wywiązała się z tego zadania. 

  Redakcja 
  redakcja@lakiernictwo.net

  GALERIA ZDJĘĆ

  "Przemysłowa Wiosna" sukcesem
  "Przemysłowa Wiosna" sukcesem
  "Przemysłowa Wiosna" sukcesem
  "Przemysłowa Wiosna" sukcesem
  "Przemysłowa Wiosna" sukcesem
  "Przemysłowa Wiosna" sukcesem
  "Przemysłowa Wiosna" sukcesem
  "Przemysłowa Wiosna" sukcesem
  "Przemysłowa Wiosna" sukcesem

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...