Szukaj

  Wydarzenia

  Wydanie nr: 4(108)/2017

  Wydarzenia i relacje

  Wydarzenia

  ponad rok temu  23.08.2017, ~ Administrator   

  W siedzibie firmy Axalta w Łodzi stworzono miejsce, w którym prezentowane jest ponad 800 kolorów i efektów farb proszkowych dostępnych dla każdego.

  W siedzibie firmy Axalta w Łodzi stworzono miejsce, w którym prezentowane jest ponad 800 kolorów i efektów farb proszkowych dostępnych dla każdego.

  Unikatowa przestrzeń kolorystyczna w siedzibie Axalta 

  W łódzkiej siedzibie Axalta Coating Systems, globalnego dostawcy lakierów ciekłych i farb proszkowych, odbyło się uroczyste otwarcie unikatowej przestrzeni kolorystycznej o nazwie Colour Experience Room. 

  Axalta Coating Systems jako producent farb proszkowych niezwykle dba o jakość dostarczanych farb i lakierów. Łączy się ona zawsze z końcowym wyglądem powłoki lakierniczej, a więc jej kolorem, fakturą i efektem specjalnym.
  Niemal wszechstronne zastosowanie farb proszkowych stwarza wiele możliwości wyboru odpowiedniego produktu. Aby dokonać właściwego doboru koloru i efektu do projektu, należy skierować zmysły i emocje projektanta oraz architekta we właściwym kierunku. Nowo otwarta przestrzeń kolorystyczna o nazwie Colour Experience Room ma uprościć to zadanie. Jest to miejsce, w którym prezentowane jest ponad 800 kolorów i efektów farb proszkowych Axalta na specjalnych panelach, aby ułatwić ich swobodne dopasowanie do innych składowych danego projektu. W ten sposób wspomagany przez eksperta ds. koloru projektant lub architekt może dobrać barwy pozwalające na osiągnięcie pożądanego rezultatu.
  Pierwszy polski Colour Experience Room, otwarty w łódzkiej siedzibie Axalta Coating Systems Poland, jest drugim takim projektem w Europie (poprzedni powstał w Lumen w Belgii). Kolejny powstaje w Dubaju. W inauguracji nowej przestrzeni uczestniczyli zaproszeni klienci firmy Axalta oraz architekci i projektanci z całej Polski. Spotkanie uświetnił występ Michała Karpackiego, a wspólna zabawa trwała jeszcze po zachodzie słońca. 
  Przestrzeń kolorystyczna jest nieustannie dostępna dla każdego inwestora, architekta czy projektanta. Na miejscu do dyspozycji wszystkich gości znajdują się bezpłatne panele z wyselekcjonowanymi kolorami/efektami, komora do oceny kolorów w różnych widmach światła oraz wzorniki palet kolorystycznych (NCS, PANTONE, RDS etc.). Istnieje również możliwość wykonania prototypu w wybranej farbie proszkowej Axalta, zaś eksperci Axalta oferują profesjonalny konsulting w zakresie doboru odpowiedniej technologii powłoki lakierniczej.        

  Redakcja
  redakcja@lakiernictwo.net        

  Poleć innym

  GALERIA ZDJĘĆ

  Ponad 800 kolorów i efektów w jednym miejscu
  Ponad 800 kolorów i efektów w jednym miejscu

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

  • 1
   ZADOWOLONY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   POINFORMOWANY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   SMUTNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...

  WYDANIE 4(108)/2017

  do góry strony