• Reklama
  A1 - kabe

Szukaj

  ReklamaB1 - EcoLine 04.2021-12.2024 Bogumiła

  Wydarzenia

  Wydanie nr: 3(137)/2022

  Artykuły branżowe

  Wydarzenia

  ponad rok temu  23.08.2022, ~ Administrator,   Czas czytania 2 minuty

  Targi PaintExpo odniosły sukces 

  Targi Technologii Lakiernictwa Przemysłowego PaintExpo, jakie odbywały się w Karlsruhe (Niemcy), zakończyły się świetnymi opiniami i superpozytywnym odbiorem  wystawców i zwiedzających. Po czteroletniej przerwie spowodowanej przez pandemię Covid wznowienie wydarzenia było wielkim sukcesem, a zespół PaintExpo był w stanie zapewnić przekonujące wydarzenie od początku do końca. 

  Na wiodących na świecie targach technologii powłok przemysłowych około 430 wystawców z 27 krajów zaprezentowało liczne przełomowe innowacje, inteligentne rozwiązania i specjalistyczne usługi. Asortyment produktów i usług obejmował całe spektrum branży − od obróbki powierzchni, powłok i systemów lakierniczych, po zapewnienie jakości końcowej.
  W centrum uwagi zwiedzających znajdowały się aktualne tematy, takie jak zrównoważony rozwój w wykorzystaniu zasobów, zwiększona wydajność i oczywiście liczne premiery produktów. Zainteresowaniem cieszyły się wszelkiego rodzaju rozwiązania w zakresie powłok przemysłowych − od malowania na mokro, przez malowanie proszkowe, do powlekania coil coating. Zwiedzający reprezentowali obszary rynku obejmujące lakiernictwo usługowe, przemysł motoryzacyjny i budowę pojazdów, budowę maszyn i instalacji, przemysł przetwórstwa tworzyw sztucznych oraz przemysł elektryczny i meblarski. 

  Wystawcy pozytywnie podsumowali swój udział w targach. Obiecujące nowe kontakty i konkretne umowy projektowe zdominowały dyskusje na stoiskach targowych. W niektórych przypadkach zamówienia składano nawet bezpośrednio na miejscu.
  Wyznaczono już termin kolejnej edycji Paint­Expo w 2024 roku. Te wiodące na świecie targi technologii powłok przemysłowych odbędą się w dniach 9–12 kwietnia 2024 r. w Messe Karlsruhe. 
  Przypomnijmy, że targi PaintExpo odbywają się co dwa lata w Karlsruhe jako pokaz innowacji, zastosowań, przyszłych technologii i trendów obejmujących wszystkie aspekty powłok przemysłowych. Obejmują całą gamę międzynarodowych produktów i usług w łańcuchu dostaw technologii powłok przemysłowych. Szerokie spektrum produktów rozciąga się od pistoletów lakierniczych, sprzętu i materiałów po technologię automatyzacji. To unikatowe na skalę światową spotkanie firm z branży nie ma sobie równych, co czyni je bardzo atrakcyjnym dla firm działających w branży lakierowania przemysłowego i obróbki powierzchniowej z całego świata. 

  Redakcja 
  redakcja@lakiernictwo.net
  Fot. Robert Przyłucki 

  GALERIA ZDJĘĆ

  Po czterech latach przerwy
  Po czterech latach przerwy
  Po czterech latach przerwy
  Po czterech latach przerwy

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...