• Reklama
  A1 - kabe

Szukaj

  Reklama
  B1 - IGP 02.02-31.12 Julian

  Wydarzenia

  Wydanie nr: 3(137)/2022

  Artykuły branżowe

  Wydarzenia

  5 miesięcy temu  23.08.2022, ~ Administrator   

  Targi PaintExpo odniosły sukces 

  Targi Technologii Lakiernictwa Przemysłowego PaintExpo, jakie odbywały się w Karlsruhe (Niemcy), zakończyły się świetnymi opiniami i superpozytywnym odbiorem  wystawców i zwiedzających. Po czteroletniej przerwie spowodowanej przez pandemię Covid wznowienie wydarzenia było wielkim sukcesem, a zespół PaintExpo był w stanie zapewnić przekonujące wydarzenie od początku do końca. 

  Na wiodących na świecie targach technologii powłok przemysłowych około 430 wystawców z 27 krajów zaprezentowało liczne przełomowe innowacje, inteligentne rozwiązania i specjalistyczne usługi. Asortyment produktów i usług obejmował całe spektrum branży − od obróbki powierzchni, powłok i systemów lakierniczych, po zapewnienie jakości końcowej.
  W centrum uwagi zwiedzających znajdowały się aktualne tematy, takie jak zrównoważony rozwój w wykorzystaniu zasobów, zwiększona wydajność i oczywiście liczne premiery produktów. Zainteresowaniem cieszyły się wszelkiego rodzaju rozwiązania w zakresie powłok przemysłowych − od malowania na mokro, przez malowanie proszkowe, do powlekania coil coating. Zwiedzający reprezentowali obszary rynku obejmujące lakiernictwo usługowe, przemysł motoryzacyjny i budowę pojazdów, budowę maszyn i instalacji, przemysł przetwórstwa tworzyw sztucznych...

  Treść dostępna tylko dla prenumeratorów

  Jeśli nie masz jeszcze prenumeraty kliknij tutaj i zamów ją już dziś
  Zaloguj lub zarejestruj się, aby przeczytać całość

  Zaloguj się

  Zaloguj się do konta użytkownika.

  GALERIA ZDJĘĆ

  Po czterech latach przerwy
  Po czterech latach przerwy
  Po czterech latach przerwy
  Po czterech latach przerwy

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...