• ReklamaA1 - silpol v2

Szukaj

  ReklamaB1 - EcoLine 04.2021-12.2024 Bogumiła

  Wydarzenia

  Wydanie nr: 5(145)/2023

  Artykuły branżowe

  Wydarzenia

  8 miesięcy temu  23.10.2023, ~ Administrator,   Czas czytania 4 minuty

  Strona 2 z 2

  Współpraca ze Stowarzyszeniem Lakiernictwa Przemysłowego 
  Od 2021 roku nowym organizatorem targów PaintExpo jest należąca do czołówki niemieckich organizatorów targów i kongresów, spółka Leipziger Messe GmbH (Targi Lipskie). W Polsce nowy organizator reprezentowany jest od wielu lat przez spółkę Targi Lipskie Polska, która zarządzana przez Magdalenę Lafuente, aktywnie wspiera obecność polskich firm na targach PaintExpo w Karlsruhe. − Odpowiednie działania promocyjne polskich wystawców przed, w trakcie i po targach to dzisiaj nieodzowny element działań marketingowych każdej firmy − mówi Magdalena Lafuente. − Konkurencja na rynku jest bardzo duża, więc istotne jest, aby polskie firmy dobrze wykorzystały każde narzędzie promocji i zwrócenia uwagi na swoją obecność na targach. Proaktywność, otwartość i komunikacja to właściwy kierunek. 

  W wyniku nawiązanych rozmów z krajowymi organizacjami, we wrześniu br. miało miejsce podpisanie umowy o współpracy pomiędzy Leipziger Messe GmbH oraz Stowarzyszeniem Lakiernictwa Przemysłowego (SLP). Za cel postawiono sobie rozpoczęcie długoterminowej współpracy, szerzenie informacji na temat polskiego przemysłu lakierniczego, firm członkowskich stowarzyszenia oraz innowacyjnych rozwiązań technologicznych i produktowych przez nie oferowanych. W 2024 roku Stowarzyszenie Lakiernictwa Przemysłowego będzie obecne na targach PaintExpo z własnym stoiskiem informacyjnym. 
  − Polska branża lakiernicza ma strategiczne i ważne znaczenie dla targów PaintExpo − mówi Gerhard Ohmacht, szef pionu targów przemysłowych w Leipziger Messe GmbH.− Dlatego bardzo cieszymy się, że mamy u naszego boku silnego polskiego partnera w postaci Stowarzyszenia Lakiernictwa Przemysłowego, które tak aktywnie promuje branżę technologii lakierowania przemysłowego w Polsce. Dzięki wspólnemu skupieniu się na rozwoju branży, stowarzyszenie jest dla nas idealnym partnerem. Partnerstwo z wiodącymi na świecie targami PaintExpo umożliwi SLP poszerzenie wiedzy i sieci kontaktów na poziomie międzynarodowym oraz reprezentowanie interesów polskiej branży technologii lakierniczych na międzynarodowej arenie. 

  Szansa dla polskich przedsiębiorstw
  Polskie firmy zainteresowane udziałem w targach PaintExpo zapraszamy do kontaktu z przedstawicielem organizatora targów PaintExpo w Polsce: info@targilipskie.pl. W przypadku zainteresowania udziałem jako wystawca, decyzję należy podjąć do końca listopada br. Od grudnia lista wystawców zostaje zamknięta. Zapraszamy także na oficjalną stronę targów www.paintexpo.de

  Redakcja
  redakcja@lakiernictwo.net

  GALERIA ZDJĘĆ

  PaintExpo coraz bliżej
  PaintExpo coraz bliżej
  PaintExpo coraz bliżej
  PaintExpo coraz bliżej

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...