• Reklama
  A1 - kabe

Szukaj

  Reklama
  B1 tiger-coating 18.08.2022-24.01.2023 Julian przedłużony do końca 2024

  Wydarzenia

  Wydanie nr: 5(145)/2023

  Artykuły branżowe

  Wydarzenia

  7 miesięcy temu  23.10.2023, ~ Administrator,   Czas czytania 4 minuty

  Strona 1 z 2

  Światowe spotkanie branży przemysłowych technologii lakierniczych

  W dniach od 9 do 12 kwietnia 2024 roku w Karlsruhe (Niemcy) odbędzie się kolejna edycja Światowych Targów Przemysłowych Technologii Lakierniczych PaintExpo. Odbywają się one w cyklu dwuletnim i stanowią najważniejsze miejsce prezentacji najnowszych rozwiązań technologicznych, innowacji i trendów dla przemysłu lakierniczego. Podczas nadchodzącej edycji swoją ofertę zaprezentuje ponad 550 wystawców z prawie 30 krajów. Organizatorzy przewidują, że targi odwiedzi ok. 12 tys. specjalistów z branży z 57 krajów. 

  Światowe marki i szerokie grono nowych firm z całego świata
  Nadchodząca edycja targów PaintExpo już teraz cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem na arenie międzynarodowej: większość zgłoszonych wystawców pochodzi z krajów Europy Zachodniej – oprócz Niemiec, zwłaszcza z Włoch, Szwajcarii, Austrii, Holandii i Hiszpanii. Coraz więcej zgłoszeń napływa jednak także od firm z Turcji czy Grecji. Na dziś odsetek wystawców spoza Niemiec wynosi około 40 proc.
  Do grona wystawców przyszłorocznej edycji należą zarówno światowi liderzy rynku, jak i średniej wielkości firmy, którzy zaprezentują w Karlsruhe najnowszą ofertę produktów i technologii dla branży lakierniczej. Wśród wystawców znajdują się wiodące niemieckie firmy oraz przedsiębiorstwa spoza Niemiec, m.in.: Axalta, DeFelsko, Dürr, Eisenmann, FreiLacke, Gema Switzerland, J. Wagner, Krautzberger, Louis Schierholz, Nordson, PPG czy Venjakob. Obok stałych wystawców swoją ofertę przedstawią również nowe interesujące firmy, w tym m.in. turecki dostawca technologii czyszczenia i obróbki wstępnej, firma Mitsuda, czy specjalista od ogrzewania kontenerów przemysłowych – firma Neybo. Z Polski swój udział zgłosiły już AEREM Industry Sp. z o.o. – dostawca filtrów powietrza, Consus Sp. z o.o. – producent farb proszkowych, Filters Engineering Sp. z o.o. – oferujący filtry do kabin lakierniczych i malarskich, Filtrilo Sp. z o.o. – dostawca filtrów powietrza, ECO-LINE Sp. z o.o. – dostawca zaawansowanych technologicznie i ekologicznie linii lakierniczych oraz NOVOL Sp. z o.o., międzynarodowy producent materiałów z zakresu lakiernictwa. 

  Tu bije serce przemysłu lakierniczego
  Targi PaintExpo stanowią najważniejsze międzynarodowe spotkanie przedstawicieli i decydentów branży przemysłu lakierniczego. Są miejscem prezentacji innowacji i trendów dla wszystkich etapów lakiernictwa przemysłowego – od przygotowania powierzchni, poprzez lakiery, farby, urządzenia i systemy lakiernicze, po kontrolę jakości. Wystawcy prezentują tutaj nowe rozwiązania i technologie dla rynku powłok dla wszystkich branż, rodzajów technologii i materiałów – zarówno lakierowania ciekłego, proszkowego, jak i techniki coil coating.
  W ramach targów PaintExpo wystawcy mają możliwość prowadzenia rozmów oraz wymiany wzajemnych doświadczeń z licznym gronem specjalistów z branży odwiedzającym targi, a także doskonałą okazję do nawiązywania nowych interesujących kontaktów biznesowych. 
  Grono odwiedzających stanowią przedstawiciele lakierni, przemysłu motoryzacyjnego, maszynowego, poddostawczego, elektronicznego, meblowego, lotniczego i kosmicznego, okienniczego oraz przemysłu tworzyw sztucznych i AGD. Ponad 88 proc. odwiedzających posiada w reprezentowanym przedsiębiorstwie kompetencje zakupowe.

  GALERIA ZDJĘĆ

  PaintExpo coraz bliżej
  PaintExpo coraz bliżej
  PaintExpo coraz bliżej
  PaintExpo coraz bliżej

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...