• ReklamaA1 - eko color 08.11-31.12.2023 Julian

Szukaj

  Reklama
  B1 tiger-coating 18.08.2022-24.01.2023 Julian przedłużony do końca 2023

  Wydarzenia

  Wydanie nr: 2(136)/2022

  Artykuły branżowe

  Wydarzenia

  10 miesięcy temu  28.04.2022, ~ Administrator,   Czas czytania 3 minuty

  Strona 1 z 2

  Trudne czasy potrzebują stabilnych rozwiązań

  Innowacje w przemyśle 4.0, aktualne trendy w logistyce i spotkania kooperacyjne – taki bogaty „pakiet” otrzyma każdy uczestnik ITM INDUSTRY EUROPE i odbywających się w tym samym czasie targów: Modernlog, Subcontracting i Focast. Zróżnicowana ekspozycja, którą tworzą kluczowe firmy branżowe oraz bogaty program wydarzeń odpowiadający aktualnym wyzwaniom rynku co roku przyciągają jak magnes. Świat przemysłu czeka na targi w Poznaniu, które rozpoczną się 31 maja i potrwają do 3 czerwca. 

  Targi ITM INDUSTRY EUROPE od lat postrzegane są jako najważniejsze wydarzenie dla branży przemysłowej w tej części Europy. To tutaj można śledzić nowoczesne rozwiązania w przedsiębiorstwach produkcyjnych oraz dowiedzieć się, jak podnosić konkurencyjność. 

  Inspirujący liderzy na ITM INDUSTRY EUROPE
  Kontakt z liderami rynku stanowi inspirację dla wielu pozostałych „graczy”, którzy dopiero odkrywają swój potencjał. – Od kilku lat obserwujemy trend automatyzacji w przedsiębiorstwach produkcyjnych oraz rozwój robotyzacji – mówi Anna Lemańska-Kramer, dyrektor targów ITM INDUSTRY EUROPE. – Pracujące maszyny i roboty w akcji to „wizytówka” targów ITM INDUSTRY EUROPE. Dbamy o to, żeby w tym roku również hale wystawiennicze wypełnił nowoczesny sprzęt. Udział w targach potwierdziła już część liderów. Sukcesywnie zgłaszają się do nas kolejne firmy. Nie zabraknie też startupów. Część z nich ma już za sobą udane wdrożenia, niektóre czekają jeszcze na swój „start”.

  Transformacja cyfrowa 
  Wraz z rozwojem digitalizacji w przemyśle, uczenia maszynowego, modelowania systemów, czujników Internetu rzeczy (IoT), platform streamingowych, technologii symulacyjnych i chmury, coraz bardziej popularna staje się koncepcja Digital Twin. Tego wątku nie zabraknie także na kongresie Industry Next. 
  Z badań partnerów wydarzenia wynika, że 64 procent polskich firm produkcyjnych chce się digitalizować, ale tylko 31 procent menadżerów wie, jakich narzędzi użyć. Dlatego tegoroczne warsztaty Industry Next będą poświęcone w całości na przedstawienie narzędzi transformacji cyfrowej wraz z przykładami ich użycia oraz możliwościami dofinansowania. 

  Druga edycja kongresu Industry Next odbędzie się pierwszego i drugiego dnia targów ITM INDUSTRY EUROPE (31.05–1.06). 

  Konferencja Smart Warehouse i kontraktacje biznesowe 
  Równolegle z ITM Industry Europe odbywać będą się Targi Logistyki, Magazynowania i Transportu MODERNLOG. Jak co roku w programie tego wydarzenia nie zabraknie atrakcji skierowanych do dyrektorów centrów dystrybucyjnych, menedżerów łańcuchów dostaw, szefów i pracowników logistyki. Szczególną uwagę warto zwrócić na pokazy maszyn na żywo w strefie In4Log. Zobaczyć tu będzie można maszyny w akcji odtwarzające procesy magazynowe, a także przykłady optymalizacji pracy posiadanych urządzeń. Prezentacje będą prowadzone każdego dnia targów.
  Osoby szukające nowych kontaktów biznesowych powinny natomiast zainteresować tegoroczne Targi Kooperacji Przemysłowej Subcontracting. Spotkają się tutaj zleceniodawcy przemysłowi i podwykonawcy, którzy będą mogli poznać się i nawiązać współpracę w ramach aranżowanych Subcontracting Meetings. To rzadka okazja do zdobycia wartościowych kontaktów biznesowych oraz poszerzenia swojej bazy podwykonawców. 
  Targi ITM INDUSTRY EUROPE potrwają od 31 maja do 3 czerwca 2022 r. na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. W tym samym czasie będzie można jednocześnie zwiedzić ekspozycję Targów Logistyki, Magazynowania i Transportu, Targów Kooperacji Przemysłowej Subcontracting oraz Forum Odlewniczego Focast. 

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...