Szukaj

  Wydarzenia

  Wydanie nr: 2(124)/2020

  Artykuły branżowe

  Wydarzenia

  7 miesięcy temu  14.04.2020, ~ Administrator   

  Tegoroczna jesień będzie obfitować w wydarzania targowe.

  Tegoroczna jesień będzie obfitować w wydarzania targowe.

  Strona 1 z 2

  Wszystkie wiosenne branżowe imprezy przełożone na jesień

  Epidemia koronawirusa SARS-Cov-2 i ograniczenia narzucone przez rząd wymusiły na organizatorach imprez branżowych przełożenie targów i sympozjów na jesienne terminy. 

  Sympozjum Wagner
  Jako pierwsza o przełożeniu dorocznego Sympozjum Lakierowanie Proszkowe i Ciekłe poinformowała firma WAGNER. To największe spotkanie branży lakierniczej miało odbyć się pod koniec marca. Jednak w związku z sytuacją związaną z rozprzestrzenianiem się koronawirusa zdecydowano się przełożyć je na czwarty kwartał tego roku. – 25 marca mieliśmy spotkać się na największym wydarzeniu branżowym w Europie – 18. Sympozjum Lakierowanie Proszkowe i Ciekłe WAGNER 2020 – informują organizatorzy: Wojciech Wilczek, dyrektor generalny PUT WAGNER-SERVICE, i Rafał Beń, koordynator projektu. – Mieliśmy rozmawiać o najważniejszych kwestiach dotyczących branży, dyskutować o jej problemach i wyzwaniach. Cieszyliśmy się, że wspólnie z nami chcieliście Państwo współtworzyć to wydarzenie. Jednakże nie ma dla nas cenniejszej wartości niż zdrowie i bezpieczeństwo. Kierując się powyższymi względami, WAGNER-SERVICE podjęło decyzję o przeniesieniu sympozjum na czwarty kwartał 2020 roku. 

  Targi PaintExpo
  Nie odbędą się również w pierwotnym terminie 8. Międzynarodowe Targi Przemysłowych Technologii Lakierniczych w Karlsruhe (Niemcy). Są to największe na świecie targi branży lakierniczej. FairFair GmbH, organizator PaintExpo, poinformował, że postanowił zorganizować te wiodące na świecie targi w dniach 12–15 października. – Bezpieczeństwo i zdrowie wystawców, odwiedzających, gości i pracowników, a także ogółu społeczeństwa są najwyższym priorytetem organizatora – mówi Jürgen Haußmann, dyrektor zarządzający FairFair GmbH. 
  Organizator stwierdził również, że umowy z około 540 uczestniczącymi firmami z 26 krajów zachowują ważność, podobnie jak bilety dla odwiedzających.
  Dzięki swoim portfolio wystawienniczym obejmującym całe łańcuchy procesów lakierowania na mokro, malowania proszkowego czy obróbki powierzchniowej PaintExpo to największe i najważniejsze na świecie targi w dziedzinie lakierowania przemysłowego. Więcej informacji oraz aktualną listę wystawców i produktów można znaleźć na stronie www.paintexpo.com.

  Targi Przemysłowa Wiosna (EXPO-SURFACE)
  Kolejne wydarzenie branżowe, czyli Przemysłowa Wiosna, zostało przeniesione na 22–24 września. W skład cyklu Przemysłowa Wiosna wchodzą: Targi Obróbki Metali, Obrabiarek i Narzędzi STOM-TOOL, Obróbki Blach i Cięcia STOM BLECH & CUTTING, Laserów i Technologii Laserowych STOM-LASER, Salon Robotyki Przemysłowej STOM-ROBOTICS, Międzynarodowe Targi Technologii i Urządzeń dla Spawalnictwa SPAWALNICTWO, Targi Przemysłowej Techniki Pomiarowej CONTROL-STOM, Targi Pneumatyki, Hydrauliki, Napędów i Sterowań KIELCE FLUID POWER, Targi Technologii Antykorozyjnych oraz Ochrony Powierzchni EXPO-SURFACE, Targi Elektroniki i Automatyki TEiA oraz Targi Wirtualizacji Procesów WIRTOPROCESY, a także DNI Druku 3D. W ubiegłym roku wystawy te odwiedziło niemal 17 tysięcy osób. 
  – Pomimo ogromu pracy, jaki włożyliśmy w organizację wszystkich jedenastu wydarzeń Przemysłowej Wiosny oraz poniesionych kosztów, jako nadrzędne uznaliśmy zdrowie ogółu – napisał w przesłanym oświadczeniu Andrzej Mochoń, prezes zarządu Targów Kielce. –  Dołożymy wszelkich starań, aby edycja targów w nowym terminie była równie atrakcyjna. 

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

  • 0
   ZADOWOLONY
  • 1
   ZASKOCZONY
  • 0
   POINFORMOWANY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   SMUTNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  do góry strony