• ReklamaA1 - silpol v2

Szukaj

  Reklama
  B1 - emptmeyer 28.05-31.12 Julian

  Wydarzenia

  Wydanie nr: 1(141)/2023

  Artykuły branżowe

  Wydarzenia

  Lakiernictwo Proszkowe

  ponad rok temu  17.03.2023, ~ Administrator,   Czas czytania 3 minuty

  Massimo Baruffaldi, dyrektor techniczny Euroimpianti (po lewej) i Gianluca Baruffaldi, prezes Baruffaldi Holding

  Massimo Baruffaldi, dyrektor techniczny Euroimpianti (po lewej) i Gianluca Baruffaldi, prezes Baruffaldi Holding

  Strona 1 z 2

  Włoska firma Euroimpianti Srl tworzy bezpośrednie przedstawicielstwo w Polsce 

  Euroimpianti Srl jest wiodącą firmą w produkcji systemów malarskich. Założona w 1976 roku firma była w stanie odegrać ważną rolę w sektorze malowania proszkowego dzięki gamie automatycznych, ręcznych i półautomatycznych urządzeń do nakładania farb proszkowych. Asortyment produktów pozwala na obsługę praktycznie wszystkich sektorów, w których wymagane jest malowanie aluminium i metalu.

  Pierwotna siedziba Euroimpianti znajduje się w Valeggio Sul Mincio we Włoszech, ale w ciągu ostatnich dziesięciu lat firma rozszerzyła swoją obecność międzynarodową, otwierając biura operacyjne i handlowe w Brazylii w 2012 r., Hiszpanii w 2016 r. i Stanach Zjednoczonych w 2018 r. Mimo że pandemia COVID-19 postawiła wiele branż w trudnej sytuacji, Euroimpianti nadal rozwija nowe projekty, w tym otwarcie europejskiego przedstawicielstwa w Niemczech w 2021 r., a teraz nowego biura w Polsce.

  Euroimpianti Srl wyróżnia się filozofią oferowania modułowych i rozszerzalnych systemów malowania, zwracając szczególną uwagę na obsługę klienta i pomoc techniczną.

  Decyzja o otwarciu biura w Polsce podyktowana była możliwościami, jakie daje polski rynek, w szczególności w zakresie profili aluminiowych.

  Euroimpianti Srl jest stale rozwijającą się firmą, zawsze gotową do dostosowania się do zmian rynkowych i wykorzystania możliwości rozszerzenia swojej globalnej obecności. Otwarcie nowego biura w Polsce jest najnowszym krokiem w tym kierunku i pokazuje gotowość firmy do dalszego rozwoju i doskonalenia, aby sprostać potrzebom swoich klientów.
  Otwarcie nowego biura w Polsce stanowi ważną okazję dla Euroimpianti Srl do umocnienia wiodącej pozycji w sektorze lakierniczym i lepszej obsługi rynków Europy Środkowej i Wschodniej, oferując swoim polskim klientom szybszą i bardziej wydajną obsługę oraz sprzedaż, zarządzając częściami zamiennymi i rozwijając coraz bardziej zaawansowane technologie, aby dawać swoim klientom tylko to, co najlepsze. 

  Gianluca Baruffaldi
  prezes Baruffaldi Holding

  Jako włoska firma produkująca linie do malowania proszkowego, będąc pionierem w Polsce, bo działamy tu od końca ubiegłego wieku, w ciągu ponad dwudziestu lat dostarczyliśmy ponad sto lakierni do firm polskich i międzynarodowych, z siedzibami w Polsce. 
  Biorąc pod uwagę doskonałe relacje, które nawiązaliśmy z naszymi klientami, zdecydowaliśmy się skorzystać z możliwości przeprowadzenia sondażu, w jakich punktach związanych z naszą obsługą klienta powinniśmy poprawić się na polskim rynku. Wyniki tych badań pokazały konieczność utworzenia Euroimpianti Polska, ponieważ zrozumieliśmy, że nasze, jak i naszych klientów oczekiwania utrzymania standardów wysokiej jakości w zakresie opieki nad klientem i serwisu posprzedażowego możemy spełnić najlepiej jak potrafimy nie poprzez dystrybucję, jak to było dotychczas, a własny oddział firmy na terenie Polski, gdyż wówczas mamy pełną kontrolę podejmowanych działań.

  GALERIA ZDJĘĆ

  Nowe otwarcie
  Nowe otwarcie
  Nowe otwarcie
  Nowe otwarcie
  Nowe otwarcie
  Nowe otwarcie

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...