• Reklama
  A1 - eko color 08.11-31.12.2023 Julian

Szukaj

  Reklama
  B1 - IGP 02.02-31.12 Julian

  Wydarzenia

  Artykuły branżowe

  Wydarzenia

  Lakiernictwo Ciekłe

  miesiąc temu  14.08.2023, ~ Administrator,   Czas czytania 1 minuta

  Globalny producent farb i powłok PPG zainaugurował nowe centrum technologiczne w swoim zakładzie w Quattordio (Włochy), aby zwiększyć rozwój kolorów dla sektora motoryzacyjnego. Inwestycja o wartości 2,6 miliona dolarów łączy opracowywanie i aplikację kolorów w jednym procesie, skracając czas realizacji, optymalizując koszty i maksymalizując wydajność.

  Nowy obiekt jest wyposażony w narzędzia sztucznej inteligencji (AI), w tym system statystyczny i system uczenia maszynowego, który jest w stanie zmniejszyć liczbę etapów dostosowywania kolorów, oszczędzając koszty energii i skracając czas cyklu opracowywania powłok.

  − Dzięki temu nowemu obiektowi PPG wyniesie rozwój kolorów na nowy poziom, wykorzystując narzędzia cyfrowe do uproszczenia i modernizacji procesów − stwierdził Federico Menta, globalny dyrektor w dziale Automotive Coatings PPG. − Jest to również kluczowy czynnik umożliwiający spełnienie oczekiwań naszych klientów w zakresie szybkości, dokładności i jakości produkcji powłok lakierniczych.

  − Projekt ten odzwierciedla ambicję PPG, by zostać partnerem pierwszego wyboru, spełniającym zmieniające się potrzeby klientów w zakresie innowacyjnych farb i lakierów oraz dostarczającym wiodące w branży rozwiązania, które zapewniają korzyści w zakresie wydajności i zrównoważonego rozwoju − dodała Isabella Ercole, dyrektor operacyjny EMEA, segment powłok przemysłowych PPG.

  Reklama
  Śródtekstowy - xrite 14.09-27.09 Julian

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...