• Reklama
  A1 - kabe

Szukaj

  ReklamaB1 - EcoLine 04.2021-12.2024 Bogumiła

  Wydarzenia

  Wydanie nr: 6(146)/2023

  Artykuły branżowe

  Wydarzenia

  Wyroby Lakiernicze

  Technologie Lakiernicze

  7 miesięcy temu  14.12.2023, ~ Administrator,   Czas czytania 2 minuty

  Sympozjum Lakierowania Proszkowego i Ciekłego

  Przygotowania do Sympozjum Lakierowania Proszkowego i Ciekłego są na etapie mocno zaawansowanym. Osiemnasta edycja odbędzie się w dniach 21–23 lutego 2024 roku w Warszawie. Zespół Wagner-Service pracuje nieustannie, aby zapewnić niezapomniane i inspirujące doświadczenia dla wszystkich uczestników. 

  Tematem przewodnim 18. edycji sympozjum będzie „Optymalizacja i oszczędność energii na drodze do Przemysłu 4.0”. 
  Optymalizacja i oszczędność energii w branży lakierowania to kluczowe kwestie, które wpływają na zrównoważony rozwój oraz docelowo korzystnie oddziałują na koszty operacyjne prowadzonego biznesu. Wdrażanie zaawansowanych technologii, optymalizowanie procesów technologicznych oraz wykorzystywanie energii odnawialnej to tylko niektóre kroki podejmowane w celu minimalizacji zużycia energii. 
  Poprzez stałe dążenie do efektywności energetycznej, branża lakierowania przemysłowego aktywnie wspiera praktyki mające na celu osiągnięcie korzyści dla środowiska i przedsiębiorstw. 
  Zaplanowane wnikliwe prelekcje prowadzone będą przez ekspertów z branży, co stanowi istotną część bogatego programu sympozjum. 


  Wojciech Wilczek, dyrektor generalny Wagner-Service

  „Nowoczesne technologie i robotyzacja produkcji w parze z systemami analizy danych – remedium na wyzwania współczesnego przemysłu”, „Czy Twoja lakiernia może stać się bardziej zrównoważona i rentowna?”, „Nowe oblicze energetyczne farb proszkowych – IGP-DURA®one”, „Innowacyjny i zrównoważony sposób myślenia o lakierni przyszłości”, „Kiedy warto zastosować technologie niskotemperaturowe?”, „Nowa jakość obsługi klienta w erze Przemysłu 4.0.” – to tylko niektóre z tematów przygotowanych przez prelegentów.
  Sympozjum Lakierowania Proszkowego i Ciekłego Wagner-Service jest jedynym i niepowtarzalnym wydarzeniem branżowym organizowanym w Polsce. Poprzednia edycja cieszyła się ogromnym zainteresowaniem, udział w niej wzięło ponad 600 osób z 215 firm. 

  Aktualnie lista gości uwzględnia 240 osób z 90 firm oraz 40 wystawców i 22 prelegentów. 

  Do sympozjum pozostały ponad dwa miesiące. Przypominamy o terminach zgłoszeń, które dla wystawców i prelegentów trwają do 16 stycznia 2024 roku, a dla pozostałych uczestników do 16 lutego 2024.
  Aby zarejestrować się na 18. sympozjum Wagner-Service, prosimy odwiedzić oficjalną stronę internetową www.sympozjumlakiernicze.pl i skorzystać z formularza rejestracyjnego.
  18. edycja sympozjum odbędzie się w terminie 21−23 lutego 2024 roku w hotelu Double Tree by Hilton**** w Warszawie, przy ulicy Skalnicowej 21. Ten wyjątkowy hotel zapewni uczestnikom komfortowe i eleganckie otoczenie oraz doskonałą obsługę
  Do zobaczenia na 18. sympozjum lakierniczym Wagner-Service! 

  Karina Leszczyńska

  koordynator projektu
  tel. 784 566 456  
  Info@sympozjumlakiernicze.pl

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...