• Reklama
  A1 - kabe

Szukaj

  Reklama
  B1 - emptmeyer 01.09-30.11 Julian

  Wydarzenia

  Wydanie nr: 6(122)/2019

  Artykuły branżowe

  Wydarzenia

  ponad rok temu  23.12.2019, ~ Administrator,   Czas czytania 2 minuty

  Sympozjum firmy WAGNER gromadzi przedstawicieli świata obróbki powierzchniowej w Polsce.

  Sympozjum firmy WAGNER gromadzi przedstawicieli świata obróbki powierzchniowej w Polsce.

  18. Sympozjum WAGNER „Lakierowanie Proszkowe i Ciekłe” już wiosną 2020 roku 

  Firma WAGNER od 2002 roku jest organizatorem corocznego sympozjum pt. „Lakierowanie Proszkowe i Ciekłe”. Osiemnasta edycja odbędzie się w dniach 25–27 marca 2020 roku w hotelu Ossa w Rawie Mazowieckiej.

  Sympozjum WAGNER to największe wydarzenie branżowe w Europie, gromadzące rokrocznie około 600 uczestników, reprezentujących blisko 215 podmiotów gospodarczych. To unikatowa na skalę europejską okazja, aby w ramach jednej imprezy spotykali się odbiorcy i dostawcy urządzeń, komponentów, farb i innych elementów skomplikowanej, lakierniczej układanki.
  Już po raz osiemnasty podczas sympozjum WAGNER zostaną poruszone najważniejsze kwestie, którymi zajmuje się dziś cała branża lakiernicza w kraju i na kontynencie, takie jak: automatyzacja procesów i deficyt pracowników, który spędza sen z powiek niejednemu zarządzającemu przedsiębiorstwem, czy lakierowanie dekoracyjne i jego rola w procesie produkcji. Estetyczne, stylowe detale coraz wyższej jakości to ideał, do którego dąży każda współczesna lakiernia.

  Reklama
  Śródtekstowy - xrite 14.09-27.09 Julian
  – Jesteśmy przekonani, że podczas tegorocznej edycji naszego sympozjum każdy zainteresowany rozwojem branży lakierniczej i całej gospodarki znajdzie coś dla siebie i swojej firmy. Szczególny nacisk położyliśmy na aktualność i merytorykę wygłaszanych prelekcji – mówi Wojciech Wilczek, właściciel i dyrektor zarządzający WAGNER-SERVICE, polskiego przedstawiciela J. Wagner GmbH. 
  W branży lakierniczej coraz większy nacisk należy położyć na ochronę środowiska, spowodowane jest to z jednej strony koniecznością dostosowania swojej produkcji do coraz wyższych i coraz ostrzejszych uwarunkowań prawnych w tym zakresie, z drugiej zaś strony dążeniem każdego przedsiębiorstwa do minimalizacji negatywnego wpływu wywieranego na środowisko. W końcu każdy z nas chciałby jak najpełniej korzystać z dobrodziejstw czystego środowiska naturalnego. W związku z tym redukcja emisji tzw. lotnych związków organicznych czy ograniczenie zużycia energii elektrycznej podczas procesu lakierowania także będzie jednym z tematów wiodących marcowego sympozjum.
  Wydarzenie, zgodnie ze swoją utrwaloną formułą, będzie podzielone na dwie strefy: strefę wykładową (gdzie wygłaszane będą prelekcje o najnowszych rozwiązaniach w branży lakierniczej, prezentowane produkty, innowacje i pomysły) i strefę targową (gdzie każdy z około 70 wystawców będzie miał okazję zaprezentować swoje produkty i podjąć swoich klientów w sprzyjającej ku temu atmosferze). 
  Patronem medialnym 18. Sympozjum WAGNER 2020 jest dwumiesięcznik „Lakiernictwo Przemysłowe”.    

  Rafał Beń
  r.ben@wagner-polska.com.pl   
           

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...