Szukaj

  Wydarzenia

  Wydanie nr: 2(118)/2019

  Artykuły branżowe

  Wydarzenia

  3 miesiące temu  30.04.2019, ~ Administrator   

  Eco-Line zaprasza na FORUM Nowoczesnych Technologii Malowania do urokliwego Arłamowa.

  Eco-Line zaprasza na FORUM Nowoczesnych Technologii Malowania do urokliwego Arłamowa.

  FORUM Nowoczesnych Technologii Malowania u wrót Bieszczad 

  Istniejąca od 1999 roku firma Eco-Line zaprasza do uczestnictwa w FORUM Nowoczesnych Technologii Malowania, które odbędzie się w tym roku w dniach 4–6 września w urokliwie położonym w bieszczadzkich lasach hotelu Arłamów.

  Podczas FORUM NTM zaplanowano ponad 20 prelekcji tematycznych, które poprowadzą wybitni eksperci z kraju i zagranicy. Podzielą się oni swoją wiedzą i doświadczeniem na temat najnowszych zagadnień z zakresu malowania proszkowego oraz przygotowania powierzchni. Do wygłoszenia prelekcji zaproszono zarówno przedstawicieli renomowanych instytucji badawczo-naukowych, jak również technologów pracujących w uznanych firmach.
  FORUM NTM stanowi nową propozycję edukacyjną, której ideą jest prezentacja nowoczesnych koncepcji w lakiernictwie, a tematyka obejmować będzie: innowacje w farbach, chemii i urządzeniach do malowania proszkowego. Wszystkie wystąpienia będą tłumaczone symultanicznie z języka angielskiego na polski i odwrotnie. FORUM NTM towarzyszyć będą również: Specjalna Strefa Spotkań i Wymiany Informacji oraz Strefa Prezentacji Firm i Instytucji, które umożliwią realizację indywidualnych rozmów z ekspertami oraz technologami, a także wymianę doświadczeń.
  Korzyści wynikające z uczestnictwa w FORUM NTM:

  • zapoznanie się z najnowszymi i innowacyjnymi osiągnięciami stosowanymi w przemyśle w zakresie malowania proszkowego
  • zaprezentowanie własnych rozwiązań i osiągnięć
  • nawiązanie kontaktów biznesowych z profesjonalistami z branży.

  – Będzie nam niezmiernie miło spotkać się z Państwem u wrót Bieszczad, w tej niesamowitej krainie, gdzie dwa dni wypełnione będą potężną dawką wiedzy o najnowszych rozwiązaniach z zakresu malowania proszkowego i przygotowania powierzchni. Do zobaczenia we wrześniu w Arłamowie – zapraszają organizatorzy. 

  Redakcja

  Zarezerwuj 
  Szczegóły uczestnictwa, w tym koszty oraz zgłoszenia na konferencję, na www.ecoline.com.pl/forum. Zapytania można kierować na forum@ecoline.com.pl lub tel. 797 028 160. Liczba miejsc jest ograniczona. Zgłoś udział już dziś i zostań uczestnikiem tego branżowego wydarzenia.

  Poleć innym

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 2

  • 2
   ZADOWOLONY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   POINFORMOWANY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   SMUTNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  do góry strony