Szukaj

  Wydarzenia

  Wydanie nr: 5(121)/2019

  Artykuły branżowe

  Wydarzenia

  9 miesięcy temu  08.10.2019, ~ Administrator   

  Targi Interlakokraska 2020, 3–6 marca 2020, Expocentre, Moskwa, Rosja

  W dniach 3–6 marca 2020 r. w Expocentre Fairgrounds w Moskwie odbędzie się kluczowe wydarzenie branżowe, czyli 24. edycja Międzynarodowej Wystawy Farb i Powłok Interlakokraska 2020. Uczestnikami targów będą wiodący producenci i klienci z sektora farb i powłok oraz dostawcy najnowocześniejszych technologii i urządzeń.

  Interlakokraska 2020 jest organizowana przez Expocentre AO i wspierana przez rosyjskie Ministerstwo Przemysłu i Handlu, Rosyjski Związek Chemików, Rosyjskie Towarzystwo Chemiczne Mendelejewa, NIITEKHIM OAO, Stowarzyszenie Centrlack, Stowarzyszenie Jakości Farb oraz Centrum Naukowo-Techniczne Chimvest. Targi odbywają się pod patronatem Rosyjskiej Izby Handlowo-Przemysłowej.
  Sektory wystawy dotyczą wszystkich etapów produkcji farb i powłok, które mogą zainteresować firmy zaangażowane w przemysł lakierniczy oraz branże pokrewne (testy laboratoryjne; logistyka; inżynieria, automatyzacja i projektowanie instalacji; licencjonowanie i certyfikacja; wsparcie informacyjne itp). Wystawa obejmuje: surowce oraz materiały pomocnicze, sprzęt, maszyny i urządzenia, produkty gotowe, opakowania zbiorcze i jednostkowe, nowe technologie, badania i rozwój, ochronę środowiska i bezpieczeństwo pracy.
  Interlakokraska to branżowy projekt o ponad 20-letniej historii, który zdobył uznanie wśród rynkowych graczy. Przeprowadzone ankiety pokazują, że ponad 90% wystawców osiąga swoje cele, 98% jest zadowolonych z jakości potencjalnych klientów oraz leadów generowanych na wystawie, 84% wystawców poleca je swoim współpracownikom. Przemysł farb i lakierów oferuje szerokie możliwości międzynarodowej współpracy, a Interlakokraska promuje przejrzystość rosyjskiego rynku powłok oraz rozwój wszystkich form służących korzystnej współpracy.
  W nadchodzących targach Interlakokraska 2020 uczestnikami będzie ponad 230 rosyjskich i zagranicznych firm z 29 krajów. Oczekuje się, że liczba odwiedzających z łącznie 45 krajów przekroczy 10 000 osób. 
  Rosyjskimi wystawcami są: Sibur, Krata, Akrilan, Orgchimprom, Novy Dom, ABC Farben, Omya, Koelgamramor, Tecsa, Slantsy Chemical, Aircraft Paint Technologies oraz wielu innych. Zagranicznych wystawców reprezentują takie firmy, jak: Covestro, BYK-Chemie, Meffert Production, Allnex, Pulver Kimya, DOW, Brenntag, Nortex, IMCD, VMA-Getzmann, Netzsch, Milhelm Niemann. Organizatorzy oczekują uczestników z Niemiec, Włoch, Belgii, Chin oraz innych krajów, które mają dobrze rozwinięty przemysł farb i lakierów.
  Jedną z zalet wystawy Interlakokraska jest profil zwiedzających. Większość odwiedzających to osoby podejmujące decyzje. Blisko 55% odwiedzających to właściciele i dyrektorzy generalni, a także szefowie działów i kierownicy działów. Jeśli chodzi o sektory przemysłu, znaczną część stanowią klienci farb. Specjaliści z branży chemicznej, metalowej i motoryzacyjnej tradycyjnie wykazują duże zainteresowanie wystawą. W ostatnich latach rośnie także liczba firm uczestniczących, które zajmują się naprawą i budową dróg, inżynierią lotniczą, budową statków i ich naprawą, obróbką drewna i produkcją mebli.
  Interlakokrasce towarzyszy kompleksowy program wsparcia. Program zostanie otwarty podczas Międzynarodowego Forum Coatings 2019, na którym uczestnicy podsumują wyniki branży za rok 2019 i określą perspektywy rozwoju.
  Sektory z tematyką obróbki powierzchniowej, ochrony antykorozyjnej i lakierów specjalnych jak zwykle cieszą się dużym powodzeniem.
  Organizatorzy Interlakokraski zawsze tworzą najlepsze warunki dla swoich uczestników i dają możliwość zaprezentowania nowych produktów na stronie internetowej wystawy www.interlak-expo.ru/en. W dziale nowości i produkty można zamieszczać informacje o własnych produktach, aby skupić uwagę odwiedzających na rozwiązaniach dopiero wchodzących na rynek i opowiedzieć o zaletach nowych technologii. Aby zapewnić dodatkowe zainteresowanie docelowych odbiorców jeszcze przed otwarciem wystawy, uczestnicy mają możliwość umieszczenia wiadomości o swojej firmie na stronie internetowej wystawy i załączyć do niej atrakcyjne zdjęcia. Organizatorzy oferują wiele innych narzędzi reklamowych, które mogą podnieść ROI. Możesz je zobaczyć na stronie www.interlak-expo.ru/en.
  Na Interlakokrasce będzie również dostępne centrum zatrudnienia. Na specjalnym stoisku uczestnicy mogą informować o wolnych miejscach pracy oferowanych przez firmy, a także przeglądać wnioski osób poszukujących pracy i znaleźć niezbędnego specjalistę. Ta usługa jest bezpłatna dla uczestników.
  Do zobaczenia na 24. edycji Międzynarodowej Wystawy Farb i Powłok Interlakokraska 2020, która odbędzie się w dniach 3–6 marca 2020 r. w Expocentre Fairgrounds (14, Krasnopresnenskaya nab., Moskwa, Rosja).                  

  www.interlak-expo.ru/en

  Poleć innym

  GALERIA ZDJĘĆ

  Międzynarodowa wystawa farb i powłok
  Międzynarodowa wystawa farb i powłok
  Międzynarodowa wystawa farb i powłok

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

  • 0
   ZADOWOLONY
  • 1
   ZASKOCZONY
  • 0
   POINFORMOWANY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   SMUTNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  do góry strony