• ReklamaA1 - silpol v2

Szukaj

  Reklama
  B1 tiger-coating 18.08.2022-24.01.2023 Julian przedłużony do końca 2024

  Wydarzenia

  Artykuły branżowe

  Antykorozja

  Wydarzenia

  7 miesięcy temu  30.11.2023, ~ Administrator,   Czas czytania 2 minuty

  Polskie Stowarzyszenie Korozyjne organizuje kolejną XVI Konferencję Naukowo-Techniczną „PRAKTIKOR STAL-BETON”, która odbędzie się w hotelu Mazurski Raj (Ruciane Nida) w dniach 7−19 kwietnia 2024 r. i będzie poświęcona problemom korozyjnym, ze szczególnym uwzględnieniem branży kolejowej i przemysłu naftowego.

  Coroczne konferencje PSK umożliwiają zdobycie wiedzy w zakresie nowych materiałów i technologii przeciwkorozyjnych stosowanych w różnych gałęziach przemysłu, zapoznanie się z wynikami badań prowadzonych w dziedzinie ochrony przed korozją a może, przede wszystkim, wymianę doświadczeń między inwestorami, projektantami, kadrą naukową, wykonawcami prac przeciwkorozyjnych i producentami materiałów.

  Potwierdzeniem uczestnictwa w konferencji będzie wydane na zakończenie zaświadczenie. Konferencja może być traktowana również jako szkolenie zwiększające i aktualizujące wiedzę personelu akredytowanych laboratoriów badawczych.

  Program konferencji obejmie prezentacje ekspertów omawiające najnowsze technologie, rozwiązania oraz problemy w obszarze ochrony antykorozyjnej. To doskonała okazja, aby spotkać się z liderami branży, nawiązać kontakty ze specjalistami i podzielić się własnymi doświadczeniami oraz możliwość poszerzenia horyzontów zakresie korozyjnych wyzwań. Konferencja będzie stanowić platformę do wymiany wiedzy, doświadczeń i najlepszych praktyk w obszarze ochrony przed korozją. Dla chętnych uczestników konferencji PSK ogłasza konkurs na wykonanie powłoki malarskiej o grubości najbliższej wyspecyfikowanej. Idąc z duchem czasu, konkurs zostanie przeprowadzony przy wykorzystaniu unikatowej technologii VR. Dla zwycięzcy jest przewidziana atrakcyjna nagroda, a dla wszystkich uczestników praktyczne upominki.

  Ważne terminy

  • Nadsyłanie abstraktów: do 31.01.2024 r.
  • Nadsyłanie pełnych tekstów referatów: do 29.02.2024 r.
  • Nasyłanie prezentacji: do 15.03.2024 r.
  • Zgłoszenie uczestnictwa z promocją cenową do 15.02.2024 r.
  • Ostateczny termin zgłoszenia uczestnictwa do 1.04.2024 r.

  Zapraszamy do uczestnictwa i skorzystania z możliwości wysłuchania referatów, dyskusji, spotkania z naukowcami i praktykami. Więcej informacji, program, opłaty, rejestracja: https://psk.org.pl/konferencje-psk2/-psk-praktikor-2024-17-19-kwietnia-2024

  Polskie Stowarzyszenie Korozyjne jest organizacją pozarządową istniejącą od 1991 roku. Jego głównym celem jest stworzenie platformy porozumienia między wszystkimi osobami zainteresowanymi problemami korozji i antykorozji. PSK jest członkiem Europejskiej Federacji Korozyjnej (EFC) oraz Światowej Organizacji Korozji (WCO).

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...