• ReklamaA1 - silpol v2

Szukaj

  Reklama
  B1 tiger-coating 18.08.2022-24.01.2023 Julian przedłużony do końca 2023

  Wydarzenia

  Wydanie nr: 6(122)/2019

  Artykuły branżowe

  Wydarzenia

  ponad rok temu  23.12.2019, ~ Administrator,   Czas czytania 5

  Strona 1 z 3

  Kolejna Konferencja Antykorozyjna NOVOL zgromadziła liczne grono uczestników

  W pałacu firmy NOVOL w Mierzęcinie, znanym z rzemieślniczego wyrobu win, odbyła się kolejna Konferencja Antykorozyjna organizowana przez tego polskiego producenta farb i lakierów ciekłych. Prezentacja nowych technologii, pokazy lakierowania na żywo i rozmowy o przyszłości branży – to tylko niektóre punkty spotkania.

  Zaproszeni goście wysłuchali interesujących prezentacji przedstawicieli NOVOL-u i firm współpracujących, obejrzeli pokazy lakiernicze w specjalnie zaaranżowanej przestrzeni demonstracyjnej, a w mobilnym laboratorium zaprezentowano m.in. powłoki lakiernicze odbijające ciepło. 
  Historię firmy oraz jej filozofię przedstawił Filip Nowakowski, prezes firmy NOVOL. – Od początku działalności firma przywiązywała wagę do jakości zarówno pozyskiwanych surowców, jak i gotowych wyrobów – podkreślił F. Nowakowski. – Jakość jest dla nas priorytetem. Stawiamy także na zrównoważony rozwój, wprowadzając do oferty nowatorskie produkty, dostosowując się do potrzeb rynku i reagując na potrzeby klientów. Ważna dla nas jest również dbałość o środowisko naturalne. Nie zapominamy o misji edukacyjnej. Rocznie w naszym centrum szkoleniowym uczestniczy w różnych formach dokształcania około dwóch tysięcy osób. To wszystko sprawia, że zostajemy doceniani, zarówno przez klientów, jak i różne instytucje, a poświadczeniem tego są liczne wyróżnienia i nagrody. 

  Podczas konferencji poruszano następujące tematy: NOVOL INDUSTRIAL – „Materiały lakiernicze a ekologia”; WAGNER – „Nowoczesne rozwiązania technologiczne w aplikacjach lakierniczych”; GRĄBKOWSKI TECHNOLOGIE – „Organizacja lakierni pod klucz – od formalności po odbiory”; RUPES – „Szlifowanie powierzchni oraz efektywny system odsysania pyłu, także pyłów niebezpiecznych oraz instalacje ATEX do strefy zagrożenia wybuchem”; 
  BLOWTHERM – „Innowacyjne kabiny lakiernicze – kompleksowe rozwiązania dla przemysłu”; CHEMETALL – „Technologie przygotowania powierzchni elementów ocynkowanych”; NOVOL – „Metody badawcze powłok lakierniczych”; prezentacja Stowarzyszenia Lakiernictwa Przemysłowego. 
  Uczestnicy byli bardzo zadowoleni zarówno z prezentacji, jak i atrakcji, jakie przygotowano w czasie wolnym. Podczas uroczystej kolacji wystąpił iluzjonista, którego triki wzbudzały gromki aplauz. Następnego dnia goście z ciekawością obejrzeli winnicę Mierzęcin i wysłuchali interesujących informacji o produkcji wina oraz zwiedzali posiadłość położoną we wspaniałym parku porośniętym starodrzewem. 

  Damian Bujanowski
  Remtrak

  – Jestem bardzo zadowolony z uczestnictwa w Konferencji Antykorozyjnej firmy NOVOL. Całe wydarzenie było na najwyższym poziomie, uważam że od strony organizacyjnej szkolenie spełniło oczekiwania wszystkich uczestników. Przedstawiciele NOVOL-u udzielali wyczerpujących odpowiedzi na poruszane zagadnienia, m.in.: powłoki antygrafitii. Sam obszar, którego częścią jest Pałac Mierzęcin, zrobił na mnie duże wrażenie. Przepiękne miejsce ze smacznym jedzeniem, świetnym winem i profesjonalną obsługą, które będę gorąco polecał. Liczę na dalszą dobrą współpracę i życzę kolejnych sukcesów. 

  GALERIA ZDJĘĆ

  Kierunki rozwoju lakiernictwa w Polsce
  Kierunki rozwoju lakiernictwa w Polsce

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...