• ReklamaA1 - eko color 08.11-31.12.2023 Julian

Szukaj

  Reklama
  B1 - IGP 02.02-31.12 Julian

  Wydarzenia

  Wydanie nr: 2(136)/2022

  Artykuły branżowe

  Wydarzenia

  10 miesięcy temu  13.05.2022, ~ Administrator,   Czas czytania 1 minuta

  Nowa linia produkcyjna farb proszkowych w Eko-Color 

  Firma Eko-Color z Bytowa produkująca farby proszkowe, której stale towarzyszy idea rozwoju, powiększyła swój park maszynowy. Na początku bieżącego roku uruchomiła nową linię produkcyjną, która zapewnia firmie zdecydowanie większe możliwości produkcyjne. 

  Posiadanie tej linii gwarantuje większą efektywność produkcyjną, wysoką jakość wytwarzanych farb proszkowych, doskonałe planowanie produkcji oraz ciągłość dostaw do klientów. − Rozwijamy się na wielu płaszczyznach − mówi Zygmunt Krzysztof Dyks, dyrektor zarządzający w firmie Eko-Color. − Najnowsza inwestycja jest naturalną odpowiedzią na coraz większe zapotrzebowanie rynku na nasze farby proszkowe. Nasi klienci mogą liczyć na kompleksowe podejście, tym samym na szybką realizację zamówień oraz na nasze wsparcie w sytuacji pilnego zrealizowania własnego projektu. Nowa linia produkcyjna to kolejny istotny krok w rozwoju naszej firmy. To inwestycja w przyszłość. 

  O firmie

  Eko-Color Sp. z o.o. powstała w roku 2010 jako firma z polskim kapitałem, bazująca na zespole pracowników z bogatym, wieloletnim doświadczeniem w produkcji farb proszkowych. Dzięki ogromnemu zaangażowaniu oraz determinacji całego...

  Treść dostępna tylko dla prenumeratorów

  Jeśli nie masz jeszcze prenumeraty kliknij tutaj i zamów ją już dziś
  Zaloguj lub zarejestruj się, aby przeczytać całość

  Zaloguj się

  Zaloguj się do konta użytkownika.

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...