• ReklamaA1 - silpol v2

Szukaj

  Reklama
  B1 - IGP 02.02-31.12 Julian

  Wydarzenia

  Artykuły branżowe

  Wydarzenia

  Wyroby Lakiernicze

  Raport

  ponad rok temu  02.08.2021, ~ Administrator,   Czas czytania 2 minuty

  Z nowego badania przeprowadzonego przez Research and Markets wynika, że rynek powłok przemysłowych odnotował spadek o około 3% w latach 2019-2020. Firma analityczna oczekuje, że branża lakiernicza będzie teraz na dobrej drodze do ożywienia, pod warunkiem, że kolejna fala pandemii COVID-19 zostanie jak najszybciej opanowana.

  Według raportu, Europa, Ameryka Północna i Ameryka Południowa, to regiony, które najbardziej ucierpiały z powodu spadków popytu na powłoki przemysłowe, a poprawa sytuacji w tych regionach będzie prawdopodobnie wolniejsza w nadchodzących latach. Azja-Pacyfik była pod tym względem wyjątkiem, ponieważ region ten odnotował najniższy spadek w latach 2019-2020, przede wszystkim dlatego, że Chiny utrzymały dodatni wzrost gospodarczy w tym przedziale czasowym, chociaż wzrost w latach 2019 i 2020 był mniejszy niż w poprzednich latach.

  Jeśli chodzi o kategorię produktów, raport stwierdza, że powłoki przemysłowe na bazie rozpuszczalników doświadczyły najwyższego światowego popytu w latach 2019 i 2020, stanowiąc 43% udziału w 2020 roku. Firma spodziewa się, że globalny rynek powłok przemysłowych na bazie wody odnotuje najszybszy wzrost w latach 2020-2026, z przewidywaną roczną stopą wzrostu w wysokości 3,8%.

  Raport analizuje rynek powłok przemysłowych według typów powłok, kluczowych technologii i głównych zastosowań. Przedstawia rynek w podziale na typy pokryć, technologie i zastosowania według głównych regionów geograficznych, a także prognozuje technologie przyszłości. Raport przedstawia profil 47 głównych firm, omawia kluczowe trendy biznesowe skupiające się na innowacjach produktowych i rozwoju, fuzjach i przejęciach, wspólnych przedsięwzięciach i innych najnowszych wydarzeniach w branży.

  Więcej informacji na temat raportu można znaleźć na stronie Research and Markets pod tytułem Industrial Coatings - A Global Market Overview.

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...