• Reklama
  A1 - kabe

Szukaj

  Reklama
  B1 - emptmeyer 28.05-31.12 Julian

  Wydarzenia

  Wydanie nr: 3(149)/2024

  Artykuły branżowe

  Wydarzenia

  24 dni temu  31.05.2024, ~ Administrator,   Czas czytania 3 minuty

  Zapraszamy do Poznania na targi ITM INDUSTRY EUROPE 

  Na to czekają wszyscy zainteresowani nowymi technologiami w przemyśle. Lista wystawców to jedno, ale ciekawość tego, co wiodące firmy pokażą na swoich stoiskach, towarzyszy zwiedzającym aż do momentu otwarcia targowych hal. W najbliższej edycji ITM INDUSTRY EUROPE nie zabraknie światowych marek, za którymi podąża oferta wyznaczająca najwyższe standardy w tej branży. Niektóre firmy już mają jasno sprecyzowane plany swojej aktywności na czerwcowych targach w Poznaniu.

  W tym roku na zwiedzenie ekspozycji bloku targów przemysłowych trzeba zarezerwować sobie odpowiednio dużo czasu. Tyle, ile wymaga zapoznanie się z ofertą zgromadzoną w aż dziesięciu halach Międzynarodowych Targów Poznańskich. Najbliższa edycja (4−7 czerwca 2024 r.) będzie jeszcze bardziej interaktywna, pełna specjalnych pokazów, pracujących maszyn i robotów.

  Ambasador targów ITM INDUSTRY EUROPE

  Zbliżająca się edycja to także szczególny moment wdrożenia nowego projektu, jakim jest Ambasador targów ITM INDUSTRY EUROPE 2024. To niekwestionowany lider branży, który poprzez swoje działania, propaguje ideę targów w celu zwiększenia ich rozpoznawalności i popularności. Swoją aktywnością zachęca partnerów i klientów do bliższego poznania tego wydarzenia. W tym roku tytuł Ambasadora został przyznany firmom: GF Machining Solutions oraz Eagle Lasers. – Mamy nadzieję, że ta nowa koncepcja zostanie ciepło przyjęta zarówno przez wystawców, jak i zwiedzających i liczymy na to, że grono ambasadorów będzie się sukcesywnie poszerzać – mówi Anna Lemańska-Kramer. 

  Pokazy lakiernicze i wykłady branżowe

  W ramach Salonu Obróbki Powierzchni będzie można na żywo zobaczyć ofertę maszyn i urządzeń do obróbki, lakierowania i ochrony powierzchni metali. Uczestnicy będą mogli liczyć także na prezentacje poligonu lakierniczego przygotowane przez redakcję „Lakiernictwa Przemysłowego” – patrona medialnego targów ITM INDUSTRY EUROPE. Codziennie, podczas wszystkich dni targów, zapraszamy na pokazy lakierowania przemysłowego, które współorganizujemy z naszymi partnerami. To okazja nie tylko do podpatrzenia pracy urządzeń, ale i zapytania ekspertów o interesujące nas tematy lub zwrócenia się o podpowiedź w rozwiązaniu problemów występujących w lakierni.
  Dla osób chcących poszerzyć swoją wiedzę organizujemy również wykłady branżowe, które będą miały miejsce 5 czerwca. Szczegóły podamy już wkrótce na stronie www.lakiernictwo.net. 

  Anna Lemańska-Kramer
  dyrektor targów ITM INDUSTRY EUROPE

  Realizujemy w tym roku pomysł specjalnej strefy z nowymi technologiami z obszaru optymalizacji procesów w przemyśle. To tutaj, w otoczeniu innowacyjnego sprzętu, będzie można sprawdzić, jak zwiększyć swoją wydajność operacyjną, poprawić jakość i precyzję poszczególnych procesów oraz ocenić rozwiązania z zakresu: automatyki, robotyki, pneumatyki i integracji systemów. W tej przestrzeni zwiedzający zobaczą także roboty współpracujące różnych producentów. Takie nowoczesne rozwiązania dla fabryk przyszłości będą również obecne na największej Scenie Tech w Polsce, którą przygotowujemy wraz z DBR77. Mówiąc o pokazach, zachęcam do zapoznania się z ofertą prezentowaną w ramach Salonu Obróbki Powierzchni. Udział potwierdziło już blisko czterdzieści kluczowych dla tego sektora firm. Oczywiście na targi ITM przyjeżdża się zobaczyć pawilony maszynowe, więc tym bardziej nas cieszy, że w tej edycji zgłosiło się do nich tak wielu wystawców. Ekspozycji potowarzyszy program oparty o eksperckie wystąpienia uwzględniające kierunek zmian, w którym podąża nowoczesny przemysł. 

  Najbliższa edycja targów ITM INDUSTRY EUROPE, Targów Logistyki, Magazynowania i Transportu Modernlog oraz Targów Kooperacji Przemysłowej Subcontracting odbędzie się 4−7 czerwca 2024 r. na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Na kilka tygodni przed targami swój udział potwierdziło już ponad czterystu wystawców.

  Więcej informacji: www.itm-europe.pl

  Redakcja 
  redakcja@lakiernictwo.net

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...