• Reklama
  A1 - eko color 08.11-31.12.2023 Julian

Szukaj

  Reklama
  B1 - emptmeyer 28.05-31.12 Julian

  Wydarzenia

  Wydanie nr: 4(102)/2016

  Wydarzenia i relacje

  Wydarzenia

  ponad rok temu  22.08.2016, ~ Administrator,   Czas czytania 2 minuty

  W dniach 13-16 września 2016 r. w Poznaniu odbędą się Międzynarodowe Targi Maszyn i Narzędzi dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego Drema. Wydarzenie stanowi ważny punkt spotkań na mapie Europy dla przedstawicieli sektora drzewnego i meblarskiego oraz osób związanych z leśnictwem, biomasą, a także producentów i dystrybutorów chemii do drewna.

  Oferta targowa obejmuje szeroką gamę rozwiązań oraz zaawansowanych technologii dla przemysłu drzewnego i meblarskiego i jest uzupełniona o odbywające się w tym samym czasie Międzynarodowe Targi Komponentów do Produkcji Mebli FURNICA, Międzynarodowe Targi Materiałów Obiciowych i Komponentów do Produkcji Mebli Tapicerowanych SoFab oraz Targi Maszyn i Komponentów dla Przemysłu Włókienniczego, Odzieżowego i Obuwniczego INTERMIC. O prestiżu targów DREMA 2016 świadczy fakt, że jest to jedyne w Polsce i jedno z kilkunastu na świecie branżowych wydarzeń popieranych przez Europejską Federację Producentów Maszyn do Obróbki Drewna EUMABOIS.
  Targi Drema to nie tylko ekspozycja maszyn, narzędzi czy rozwiązań, ale także bogaty program wydarzeń towarzyszących i przestrzeni specjalnych. Dla gości targowych przygotowane zostaną m.in.: Kooperacyjna Giełda Przemysłu Drzewnego Koopdrew (odbywająca się 12 września br.); Drema Dzieciom (Fabryka Mebli na Żywo oraz Polska Fabryka Mebli) i wytwarzanie mebli dziecięcych przekazywanych na cele charytatywne; Mistrzostwa we Wbijaniu Gwoździ, konkurs Wyczarowane z Drewna; Pawilon Promocji Drewna (Strefa Parkietu, Strefa Wiedzy, Strefa Drewna B2B Wood Meetings); Poligon Umiejętności – dotyczący obróbki powierzchni i lakierowania drewna; inauguracja 3-letniego cyklu szkoleń prowadzonych przez Państwową Inspekcją Pracy oraz wiele innych.           

  Poligon prezentacji lakierniczych
  Redakcja „Lakiernictwa Przemysłowego” oraz Międzynarodowe Targi Poznańskie zapraszają na Poligon Umiejętności podczas targów Drema. Ta interaktywna wystawa urządzeń do obróbki powierzchni oraz produktów dedykowanych lakierowaniu drewna to jedyne takie wydarzenie, podczas którego w praktyce można przetestować nowoczesne rozwiązania. Tylko na tej przestrzeni demonstracyjnej zapoznasz się z pracą ścian lakierniczych: wodnej i suchej, pomp oraz aplikacji różnych producentów, a także spróbujesz sił w malowaniu, czy szlifowaniu. Poznasz i przetestujesz różne produkty (m.in. lakiery, bejce, woski) do uszlachetniania powierzchni drewna. W aplikowanych produktach ocenisz na przykład parametry użytkowe otrzymanych powłok, takie jak: siła krycia, wartość kolorystyczna, jednolitość matowości, a także parametry mieszanek pod kątem szybkości schnięcia oraz czasu żywotności mieszanki.

  Już dziś zarezerwuj czas i przyjdź na Poligon Umiejętności w czasie trwania targów Drema (stoisko „Lakiernictwa Przemysłowego” nr 44 w pawilonie 5A). Tu czekać będą na Ciebie specjaliści branży obróbki materiałów z drewna.

  Redakcja
  reakcja@lakiernictwo.net             

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...