• ReklamaA1 - silpol v2

Szukaj

  Reklama
  B1 - konica minolta 18.02.2022-31.03.2023 Bogumiła

  Wydarzenia

  Wydanie nr: 1(141)/2023

  Artykuły branżowe

  Wydarzenia

  9 dni temu  14.03.2023, ~ Administrator,   Czas czytania 2 minuty

  Targi EXPO-SURFACE już w marcu. zapraszamy na pokazy lakiernicze i wykłady

  Targi Technologii Antykorozyjnych oraz Ochrony Powierzchni EXPO-SURFACE od lat umacniają swoją pozycję jednego z najważniejszych wydarzeń poświęconych przemysłowi związanemu z ochroną powierzchni w Europie Środkowo-Wschodniej. W 2023 roku wydarzenie będzie trwało nie trzy, ale aż cztery dni. Zapraszamy do Targów Kielce od 28 do 31 marca. 

  Cykl przemysłowych wystaw spod znaku STOM, którego ważnym ogniwem są targi EXPO-SURFACE, na stałe wpisany jest w kalendarz specjalistów z wielu gałęzi przemysłu. Popularność wydarzenia  spowodowała, że nawet pandemia nie zmniejszyła znaczenia cyklu. W edycji 2022 wzięło udział 500 wystawców w siedmiu halach wystawienniczych. Tylko na EXPO-SURFACE zaprezentowało się kilkadziesiąt firm z Polski, Włoch, Niemiec czy Grecji. Także wśród gości można było usłyszeć rozmowy prowadzone w wielu językach z całego świata. Przez trzy targowe dni wystawę odwiedziło ponad 10 tysięcy branżowych zwiedzających. Zgodnie z sugestiami wystawców zarząd kieleckiego ośrodka podjął decyzję o wydłużeniu trwania targów z trzech do czterech dni. 
  Targi EXPO-SURFACE mają szeroki zakres branżowy, który może spełnić wszelkie oczekiwania specjalistów z branży ochrony powierzchni. Znajdziemy w nim: technologie oraz urządzenia do nanoszenia powłok ochronnych, sprzęt do czyszczenia i przygotowania powierzchni, specjalistyczne środki chemiczne, urządzenia do lakierowania, emaliowania oraz pokrywania plastikiem, urządzenia do chemicznej i cieplnej obróbki powierzchni, laserowe i plazmowe technologie pokrywania powierzchni, urządzenia do termicznego rozpylania, specjalne systemy obróbki powierzchni, urządzenia pomiarowe, kontrolne oraz aparaturę badawczą, ofertę usług, badań oraz instytucji branżowych, materiały kompozytowe oraz propozycje  izolacji antykorozyjnych, czyli materiały, produkty i usługi.

  Targom Technologii Antykorozyjnych oraz Ochrony Powierzchni EXPO-SURFACE będą towarzyszyć, jak co roku, wydarzenia organizowane przez czasopismo „Lakiernictwo Przemysłowe”, czyli pokazy lakiernicze oraz wykłady branżowe. Będzie to z pewnością wartościowa merytoryczno-praktyczna część wystawy. O szczegółach będziemy informować na www.lakiernictwo.net. 

  Więcej informacji na: www.targikielce.pl/przemyslowa-wiosna/expo-surface  

  Redakcja
  redakcja@lakiernictwo.net

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...