• Reklama
  A1 - kabe

Szukaj

  ReklamaB1 - EcoLine 04.2021-04.2023 Bogumiła

  Wydarzenia

  Wydanie nr: 2(130)/2021

  Artykuły branżowe

  Wydarzenia

  ponad rok temu  20.04.2021, ~ Administrator   

  Targi przemysłowe w dobie pandemii zmieniają terminy 

  Ośrodki targowe w Polsce szykują się w tym roku na nowe otwarcie po przerwie spowodowanej pandemią Covid-19. Organizatorzy wystaw branżowych liczą na poprawę sytuacji epidemicznej, zwłaszcza w drugiej połowie roku zaplanowanych jest kilka imprez dla branży lakierniczej i obróbki powierzchniowej. 

  „Tradycyjne” terminy, w których odbywały się dotychczas targi, musiały ulec zmianie. Cykl wystaw w Kielcach, który przez dziesięć lat był organizowany pod nazwą „Przemysłowa Wiosna”, po raz drugi odbędzie się jesienią. XII Targi Technologii Antykorozyjnych oraz Ochrony Powierzchni EXPO-SURFACE zaplanowane są na 19–21 października 2021 roku. W skład targów „Przemysłowa Jesień” wchodzą wydarzenia dla każdej gałęzi przemysłu. Należą do niego: STOM-TOOL (obrabiarki i narzędzia), STOM-BLECH & CUTTING (obróbka blach i cięcie), STOM-LASER (technologie laserowe), STOM-ROBOTICS (robotyzacja i automatyzacja), CONTROL-STOM (technologie pomiarowe), KIELCE FLUID POWER (pneumatyka), SPAWALNICTWO, TEiA (elektronika specjalistyczna), WIRTOPROCESY (prototypowanie) oraz DNI DRUKU 3D i oczywiście EXPO-SURFACE. Organizatorzy podkreślają, że przez 25 lat istnienia Targów Kielce stworzono silny, liczący się na mapie świata ośrodek targowy, nowoczesne miejsce spotkań dla biznesu, co pozwala firmom rozwijać się, nawiązywać nowe kontakty biznesowe i powiększać swój portfel zamówień.
  Więcej informacji: www.targikielce.pl/expo-surface.

  Do organizacji targów ITM INDUSTRY EUROPE, w ramach którego odbywa się Salon Technologii Obróbki Powierzchni Surfex, szykują się także Międzynarodowe Targi Poznańskie. Organizatorzy intensywnie pracują nad najbliższą edycją wydarzenia zaplanowaną na 31 sierpnia – 3 września. Bogaty program ITM INDUSTRY EUROPE gotowy był już w ubiegłym roku, ale jego realizację pokrzyżowała epidemia. – Rok 2021 zapowiada się dla nas bardzo obiecująco – mówi Anna Lemańska-Kramer, dyrektor targów ITM INDUSTRY EUROPE. – Nasi partnerzy i wystawcy spragnieni spotkań face to face już teraz deklarują swój udział w targach. Liczymy, że w tej edycji uda nam się zrealizować ambitne plany, które powstały w ubiegłym roku. Głęboko wierzymy, że w tym roku targi odbędą się tradycyjnie, z rozmachem jaki wszyscy znamy. Jednak jesteśmy gotowi na każdą ewentualność, czas pandemii wykorzystaliśmy na implementację innowacyjnych rozwiązań digital. To pozwala na pewną elastyczność. 

  Szczegóły: www.itm-europe.pl/pl

  Tymczasem WARSAW INDUSTRY WEEK, czyli Międzynarodowe Targi Innowacyjnych Rozwiązań Przemysłowych organizowane od 2016 roku w Ptak Warsaw Expo (w ubiegłym nie odbyły się), pierwotnie planowane na początek listopada, zostały przełożone na czerwiec. O ile sytuacja epidemiczna na to pozwoli, odbędą się w Nadarzynie w dn. 8–10 czerwca. Termin może zostać jednak przesunięty na końcówkę czerwca lub, w sytuacji, gdy nie będzie możliwości organizacji imprez targowych, planowany jest powrót do daty listopadowej. Jak informują organizatorzy, „biorąc pod uwagę wytyczne i zalecenia Głównego Inspektoratu Sanitarnego obiekt targowo-kongresowy PTAK Warsaw Expo spełnia najwyższe standardy bezpieczeństwa. Dysponujemy 143 000 mkw. łącznej powierzchni w 6 halach expo, pozwala to na bezpieczne przeprowadzenie targów nawet przy maksymalnej (4 mkw./os.) wolnej przestrzeni zalecanej przez GIS i Ministerstwo Zdrowia. Pomimo okresu pandemii planujemy bezpiecznie realizować targi branżowe, pozwalając na wzmocnienie wielu branż, zawarcie kolejnych relacji biznesowych i kontraktacje”. 
  Szerzej na stronie: www.industryweek.pl.

  Redakcja 
  redakcja@lakiernictwo.net

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 5

  • 1
   ZADOWOLONY
  • 2
   ZASKOCZONY
  • 2
   POINFORMOWANY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   SMUTNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...